Харитонов Олександр Сергійович

Гінеколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Здійснює ведення вагітності. Приймає пацієнток з нерегулярним менструальним циклом, матковими кровотечами. Лікує патології шийки матки, безпліддя, ендометріоз та клімакс.

Маріна
14 квітня '19р.
Супер лікар.
Ірина
Років з 20 у мене збився цикл і став нерегулярним. До лікаря не ходила, думала, що лікувати таке відхилення не обов'язково. До Олександра Сергійовича порадила звернутися подруга. Доктор пояснив, що нерегулярний цикл успішно лікується та призначив медикаментозну терапію.
Олеся
Дуже класний лікар!!!не хабарник!!!кесарив мене в перинатальному і не заікнувся за гроші!!!!
Ліка
Спеціаліст своєї справи
Олександр Сергійович,це людина від Бога,я сама з Сарн ..р-н, в2006 році я на 27 неділі вагітності, в мене видійли води і мене привезли в паранатальний центр,і завдяки Олександру Сергійовичу і Богу в мене родилася донечка з вагою 1кг 300 .Заре моїй доньці 3 рочки і Слава Богу внас все добре.Ядякую всьому персоналу,за хороше ставлення,за відповідальність,і рекомендую всім обирати собі лікаря саме такого як Олександр Сергійович,хай Бог благословить Вас і вашу родину.

• 1994 р. - навчання у Рівненському медичному училищі за фахом військовий фельдшер;
  • 2000 р. - навчався в Чернівецькому медичному інституті за фахом "Лікувальна справа";
  • проходив інтернатуру за спеціальністю "Акушерство та гінекологія" на базі пологового будинку №1 м. Рівне та при Тернопільській Державній медичній академії.