Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку) в Житомирі в суботу

Ультразвукове дослідження судин 150 грн.
Знайдена 1 клініка

Сб
Олександр
Вже більше 5 років постійний клієнт. Швидко і якісно!
Катерина
Лілія Анатоліївна компетентний лікар, була на прийомі декілька раз, вилікувала з проблеми яку мала. Дуже дякую! Також висловлюю подяку ендокринологу Малафійчук Любов Олександрівні, дійсно лікар-вищої категорії.
Професійні лікарі клініки
Вікторія
Клієнтка Медібору з 2012 року. Обслуговування чудове, дуже уважний персонал. Окремо хочу відзначити лікарів Вовк Руслану Іванівну, Бабалик Наталію Володимирівну, Сущенко Ярослава Олександровича та косметолога Демиденко Варвару Миколаївну!
Наталія
Дуже задоволена! Була у лікаря гінеколога Карпишиної Л.В лікар своєї справи , персонал також дуже привітний комфортно там перебувати
Уляна
Дуже задоволена!!! Звертаюсь давно, і тільки туди!Хороші гінекологи, уважні, кваліфіковані,у яких була( КарпішинЛ.В.,Шевчук Л,В)По УЗД як поставили дату пологів, так і співпало! ЛОР-Ніколенко, як і по дорослих, так і по дітях, чудова! Педіатра рекомендую Карпішин О.І, а моя подруга і Масловську хвалить.Аналізи теж здаємо, дуже зручно, коли маленька дитина, чи трудно із транспортом, лаборанти виїжджають на виклик до дому. А що зараз дешево?! Ціна відповідає якості! На здоров'ї краще не економити
5,7
Житомир вул. Велика Бердичівська, 47
Приватний медичний центр "Медібор" почав працювати у 2004 році, надає високоякісну медичну допомогу для дорослих пацієнтів з діагностики та лікування по 23 напрямкам.