Сторінка 2. Діагностичні центри Полтави (субота)

Знайдено 18 клінік

Оксана Хавер
Сучасна клініка і чудова команда лікарів та медперсоналу. Після року безрезультатних походів по лікарях зі своєю проблемою із здоров'ям, подруга порекомендувала цю клініку. Записалася на прийом до Безеги Богдана Михайловича. Скажу чесно були побоювання - МОЛОДИЙ. Але вже після першого спілкування я зрозуміла - професіонал своєї справи. А головне, що мене вразило, його ЛЮДЯНІСТЬ, що в наш час не часто зустрінеш серед лікарів. Щиро вдячна Богдану Михайловичу за вдало проведені дві операції та призначене післяопераційне лікування. Пройшло вже пів року, а я часто згадую цього молодого, енергійного, креативного, перспективного, людяного , професіонала своєї справи . Побільше б таких молодих лікарів нашій медицині. Розвитку вашій клініці, Богдане Михайловичу, вдячних клієнтів. Дякую!!!!❤️❤️❤️
Роман
Адекватные цены за МРТ, не выше чем в других центрах.
Света
Клинику выбирала по интернету, все устроило.
Прийом трохи затримали, але персонал ввічливий.
Віка
Приїхали на МРТ з іншої області за рекомендацією знайомих. Все сподобалося.
Антон
Проходив тут МРТ не один раз, все пояснюють. Прекрасний персонал, ціни не завищені.
5,5
Полтава ш. Київське, 56 Б
Лікувально-діагностичний центр "Приватна клініка Безега і К" є багатопрофільною медичною установою, провідним напрямком якої становлять хвороби ЛОР-оганів. Клініка почала роботу у 2011 році, фахівці мають вищу категорію кваліфікації.
5,4
Полтава вул. Миколая Дмитрієва, 6 Ж
ПП Центр магнітно-резонансної томографії у Полтаві — це сучасна клініка, що спеціалізується на проведенні діагностичних маніпуляцій. Основний напрямок діяльності — комплексна функціональна діагностика органів та систем організму.
5,2
Полтава вул. Сінна, 4/2
Лікувально-діагностичний центр "Сучасна дерматологія і хірургія" пропонує лікування хвороб шкіри, дерматозів. Провідні фахівці клініки мають вищу категорію кваліфікації, постійно підвищують рівень знань та опановують новітні технології на профільних курсах та семінарах.
Полтава вул. Олеся Гончара, 27 А
Діагностична клініка "МРТ-Центр" на Гончара пропонує якісну та достовірну діагностику організму за допомогою магнітно-резонансного томографії. Фахівці клініки мають спеціалізовану медичну освіту та багаторічний досвід роботи.
Полтава вул. Шевченко, 44
Медичний центр "Латона" надає допомогу у лікуванні та діагностиці різноманітних захворювань за 16 напрямками методами класичної та народної медицини. Для консультації запрошуються найкращі фахівці, професори, провідні спеціалісти у своїй галузі.
4,3
Полтава вул. Вавилова, 78
Реабілітаційний центр "Європа" в Полтаві — клініка, що спеціалізується на лікуванні наркоманії, алкогольної та ігрової залежностей.