Електронейроміографія (ЕНМГ) у Львові - Галицький (Центр) район

Електронейроміографія стимуляційна 680 грн.
Електронейроміографія (ЕНМГ) голкова 980 грн.
Стимуляційна ЕНМГ (електронейроміографія) з консультацією невролога Яворської Н.П. 1260 грн.
Знайдена 1 клініка

Хороший персонал. Кваліфіковані лікарі.Знайшли причину моїх недуг і призначили якісне лікування. Мені стало краще. Дуже дякую!
Шелудченко Максим Валерійович
Дякую, все сподобалось
Лілія
Дякую лікарю та клініці за адекватне вирішення моєї давньої проблеми, яка заважала мені повноцінно жити та займатись спортом. Усе вирішило маленьке хірургічне втручання під місцевим знеболенням.
Іванка
Всім раджу п.Михайла. Приймав у мене двох діток а тепер стою в нього на обліку з третьою вагітністю.
Марія Петрівна
Уважний лікар, професіонал та таке враження що фанат своєї справи :)
Яна
Лікаря цього мені порадила подруга, яка двічі в нього народжувала. Допоміг мені доносити мою першу вагітність, весь час цікавився моїм самопочуттям та давав корисні поради
8,8
Акції
Львів вул. Липова Алея, 15
р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медична клініка "IQMED" надає діагностичні та лікувальні послуги на основі доказової медицини та практичного досвіду. Спеціалізація клініки це сімейна медицина, кардіологія, доросла та дитяча психіатрія, ендокринологія, гастроентерологія, неврологія, , акушерство та гінекологія а також УЗД всіх органів.
  • Електронейроміографія стимуляційна 680
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) голкова 980
  • Стимуляційна ЕНМГ (електронейроміографія) з консультацією невролога Яворської Н.П. 1 260