Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) у Львові в суботу - Галицький (Центр) район

УЗД судин шиї (гілки дуги аорти) 700 грн.

Сб
Нев'ярчук Юрій Романович
Все супер!
Олена
Вже не перший раз клініка тішить своєю привітністю. Записувались до отоларинголога з дитиною. Чітко і ретельно оглянув, розказав проблеми і дав рекомендації щодо догляду . Лікар не призначав непотрібних аналізів і досліджень. Дитині після лікування значно легше . Сильний нежить пройшов буквально за 3 дні . Клініка чиста, простора,адміністрація при вході скерувала до кабінету ,зайшли згідно свого запису на конкретну годину .
Андрій
Добрий день , хочу порекомендувати дану клініку. Гарне , ввічливе ставлення до людей , кваліфіковані спеціалісти . Окремо хочу подякувати кардіологу Огірко Олесю Богдановичу , лікар який вміє вислухати і надасть влучні рекомендації і поради щодо лікування . Дякую .
Роман
Хочу сказати велике спасибі кардіологу медичного центру "Ехокор", а саме Огірко О. Б. Справді дуже кваліфікований спеціаліст, досить зрозуміло, лаконічно й доступно все пояснює, проводить обстеження й назначає дієве і водночас доступне лікування. Також рекомендую хорошого невропатолога цього закладу від якого отримав хороше обстеження й призначення лікування. Це досвідчений спеціаліст Романюк Н. Р. Залишились надзвичайно приємні спогади від неодноразового відвідування медичного центру "Ехокор"
Дуже хороший спеціаліст! Зверталися з батьком до цього лікаря. Вона призначила додаткові методи обстеження. та за їхніми результатами поставила діагноз. Тепер мені абсолютно зрозуміло, з чим боротися. Лікування допомогло. Рекомендую!
Таня Х.
Нещодавно у мене з'явилися не приємні відчуття в ділянці серця. Я звернувся до цього спеціаліста, вона мене оглянула та обстежила. Розпитала про спосіб життя. Пояснила, що якщо так багато палити, буде ставати дедалі гірше. Це справило на мене враження, покинув. Лікар хороший!

На жаль,

за напрямком "Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій)" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Галицькому районі (Центр) на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
8,9
Львів вул. Драгана,9
р.Сихівський
8,5
Львів вул. Угорська, 17
р.Сихівський
  • УЗД Судини шиї(сонні, вертебральні, підключичні артерії) з функціональними пробами 750
  • УЗД Судини шиї(сонні, вертебральні, підключичні артерії) 650
СДС