Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) у Львові - Галицький (Центр) район

УЗД судин шиї (гілки дуги аорти) 700 грн.
Знайдено 2 клініки

Хороший персонал. Кваліфіковані лікарі.Знайшли причину моїх недуг і призначили якісне лікування. Мені стало краще. Дуже дякую!
Шелудченко Максим Валерійович
Дякую, все сподобалось
Володимир
Доброго дня.Хочу висловити щиру подяку хірургу Кіхтяк Тарасу Андрійовичу -лікар знаючий свою справу,уважний ,професійний, компетентний Вислухає спокійно не поспішаючи.Багато років хворів на варикозне розширення вен.Після появи трофічних виразок консультацій з лікарями постало питання де робити операцію.Прочитавши в інтернеті відгуки по різних клініках,ми зупинилися на клініці Корона' і не пожалкували.Подзвонивши,нам призначили зустріч.На рецепції нас зустріли приємні дівчата ввічливі,легка спокійна музика.До нас особисто підійшов Тарас Андрійович провів в кабінет ,фахово проконсультував, зробив УЗД порадив що нам краще зробити і які наслідки можуть бути Після операції в палаті запропонували каву мені і дружині.Через годину пішов додому.За три дні а потім через місяць приходив на повторний огляд робили УЗД і все безкоштовно.Також хочу подякувати пані Ірині і всьому персоналу.Рекомендую всім клініку Корона' Із вдячністю Кузьменко Володимир. Хай вам щастить.
Лілія
Дякую лікарю та клініці за адекватне вирішення моєї давньої проблеми, яка заважала мені повноцінно жити та займатись спортом. Усе вирішило маленьке хірургічне втручання під місцевим знеболенням.
Іванка
Всім раджу п.Михайла. Приймав у мене двох діток а тепер стою в нього на обліку з третьою вагітністю.
Марія Петрівна
Уважний лікар, професіонал та таке враження що фанат своєї справи :)
8,9
Львів вул. Липова Алея, 15
р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медична клініка "IQMED" надає діагностичні та лікувальні послуги на основі доказової медицини та практичного досвіду. Спеціалізація клініки це сімейна медицина, кардіологія, доросла та дитяча психіатрія, ендокринологія, гастроентерологія, неврологія, , акушерство та гінекологія а також УЗД всіх органів.
  • УЗД судин шиї (гілки дуги аорти) 700
7,6
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
  • Дуплексне сканування судин вен шиї 300