Діагностика зору в Одесі

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Діагностика зору «Тарус, центр лазерной коррекции зрения» 550 грн
Діагностика зору «лаЗОРик, офтальмологический кабинет» 400 грн
Діагностика зору «Ибн Сина, медицинский центр в Одессе» 300 грн
Знайдено 4 клініки

Благодарность огромная доктору Оксане Юрьевне!
Надежда П.
Дуже хороший фахівець! Подруга порадила мені звернутися саме до Олени Григорівни, так як вона вже перевірила знання цього спеціаліста на власному досвіді. І дійсно, фахівець хороший, в чому я змогла переконатися. Рекомендую Спеціаліста!
Ол.
Уже багато років хворію псоріазом. Постійно консультуюся у цього лікаря, і хочу сказати що лікар це, від Бога. Олена Григорівна завжди компетентно надає мені допомогу у період загострення моєї хвороби. Щиро вдячна їй за всі зусилля що вона приклала!
Марфа
Грамотний фахівець, та дуже доброзичлива людина. Постійно консультуюся у неї, і завжди впевнений у позитивному результаті лікування. Анна Іванівна просто чудовий фахівець, з дуже великим досвідом роботи. Спеціаліста однозначно рекомендую!
5,4
Одеса пров. Обсерваторний 2/4
р.Приморский
Медичний центр "Ібн Сіна" в Одесі надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг не тільки місцевого населення, але і іноземним громадянам з усього світу. Основні напрямки діяльності установи: гінекологія, офтальмологія, кардіологія, неврологія, масаж, ультразвукова діагностика, урологія, ендокринологія та ін.
5,3
Одеса вул. Генерала Бочарова, 50 (ТЦ Атріум)
р.Пересыпский
Приватний офтальмологічний кабінет "Лазорик" займається діагностикою та лікуванням хвороб очей у дітей, виконує підбір індивідуальних засобів корекції зору. Прийом веде кваліфікований дитячий лікар-офтальмолог. Приймає лікар: Горенкова Оксана Юрьевна
5,3
Одеса пр-т Шевченка, 4 Д (2 поверх Бізнес-центру «Шевченківський»)
р.Приморский
Клініка "Тарус" — це спеціалізований медичний центр, в якому проводять корекцію зору і вирішують офтальмологічні проблеми самого широкого спектра. Установа почала функціонувати в 1998 році. Серед лікарів клініки - кандидати медичних наук. Фахівці установи регулярно проходять стажування в Європі і США.
5,2
Одеса вул. Богдана Хмельницького, 1/3
р.Хаджибейский
Центр корекції зору Lumos (Лумос) — це цілісний супровід і обслуговування клієнтів, які страждають захворюваннями органів зору.