Точковий масаж стоп в Києві (метро Золоті ворота)

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти біля зуп. метро Золоті ворота
Точковий масаж стоп «Глянец» 400 грн
Знайдено 3 клініки

Ірина
Чудовий лікар, майстер свого діла. Оперував мого батька (тазостегновий суглоб). Дуже чуйна людина. Рекомендую.
Нина Георгиевна
Василий Анатольевич — классный массажист. Я вызывала врача на дом, поскольку не могла даже дойти до кабинета массажа. Можете теперь представить как у меня болела спина. Доктор после 10 сеансов поставил меня на ноги. Хочу пройти еще один курс массажа через 2-3 месяца.
Вероника
Кабинет массажа “Health Touch Massage” лично мне, очень по душе. Хотя он открылся не так давно, я регулярно его посещаю. Здесь мне нравиться все: хорошая атмосфера, низкие цены, приятный персонал. Кому не безразлично свое здоровье, рекомендую.
Работа лаборанта требует все время стоять на ногах, из-за этого часто болит спина. Массаж спины делаю в “Health Touch Massage”. Результат не заставил себя долго ждать. Таких сильных болей в позвонку уже не чувствую. Буду и дальше посещать этот массажный кабинет.
Київ вул. Рейтарська, 31/16
м.Золотые ворота 10 4 м.Площадь Независимости 20 11
Кабінет масажу "Health Touch Massage" почав свою роботу в 2018 році. Основна спеціалізація — мануальні практики і різні масажні техніки. З пацієнтами працює кваліфікований фахівець зі значним досвідом роботи в області масажу.
Київ вул. Михайла Коцюбинського, 8а
м.Университет 14 10 м.Золотые ворота 15 6 м.Театральная 16 14
Медична клініка «Інститут проблем терапії» - багатопрофільний медичний центр, який спеціалізується на діагностуванні і лікуванні широкого спектру хвороб. Клініка була заснована в 2007 році. В медичному закладі працюють такі фахівці: гінекологи, урологи, кардіологи, невропатологи, дієтологи, гастроентерологи, ендокринологи, терапевти, дерматовенерологи, масажисти, спеціалісти з ультразвукової, рентгенівської та функціональної діагностики.
Стиль-клуб "Глянець" спеціалізується на косметологічних процедурах. Клієнтам надаються послуги наступних видів: перукарський сервіс; кавітація; кріосауна; масаж; депіляція воском; SPA-процедури; манікюр; педикюр; фарбування брів; косметологічні процедури.