Електрокоагуляція папілом в Києві (метро Вокзальна)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи біля зуп. метро Вокзальна
Електрокоагуляція папілом «Мольфа, медицинский центр» 800 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Я доктором очень довольна.Он многих моих знакомых поднял на ноги.Люди разные.И мнения разные.
Дмитро
Також багато не писатиму) Просто подумайте, я витрачаю свій час, щоб подякувать лишній раз команді Мольфи) Масаж та психотерапію можу рекомендувати з власного досвіду) Дуже по домашньому, без їдкого запаху лікарень, та з плюшками до чаю)
ВМ
Лікар пофігіст, можна зайти на прийом, розповісти що тривожить, він навіть очей не відірве від ноута.Направлення роздає без проблем, як-би тільки швидше відчепились.Під час прийому десь пропадае, електронний запис... - а що це?!, там може бути своя черга. Хотіли пройти планову вакцинацію - хаотичний у послідовності і термінами між різними щепленнями.ШАНОВНИЙ - ЦЕ ВАЖЛИВО!!!!!!А нам це доводиться дізнаватись на прийомі у медсестри, коли за вашим направленням прийшли робити щеплення!!!Просто втрачений час.
Имею не очень приятный диагноз, поэтому УЗИ молочных желез делаю регулярно. Обращаюсь последнее время к Виктории Васильевне. Как диагност она высококлассный специалист. Очень хорошо проводит обследование, все подробно объясняет и дает заключение. Приятный человек.
Київ вул. Бульварно-Кудрявська, 34 Г
м.Университет 17 6 м.Вокзальная 19 9
Медичний центр "Мольфа" надає високоякісну медичну допомогу за наступними напрямками: урологія, терапія, психотерапія, дієтологія, косметологія і інші. Лікарі, які працюють в центрі, досконало володіють новітніми методиками лікування різних захворювань.
  • Видалення папілом до 3х шт. 800
  • Видалення папілом від 3х шт. 1 200
Київ пр-т Повітрофлотський, 52
м.Вокзальная 43 12 м.Васильковская 22 м.Олимпийская 26
Сучасний медичний центр «Сімейний лікар» з 2011 року надає пацієнтам різноманітні медичні послуги. Це інноваційні методи діагностики та лікування: іридодіагностика (встановлення хвороби по очах), вегето-резонансне тестування організму, духовні та психологічні практики, гомеопатія, рефлексотерапія масаж.