Сторінка 5. Внутрішньом'язовий укол в Києві

Знайдено 86 клінік

Сб Нед Цілодобово
Проходила УЗИ всего организма по купону. Спасибо, осталась довольна. Диагностировали два доктора гинеколог и все остальные органы другой специалист. оба очень внимательные, никуда не спешили, все комментировали по ходу обследования. в конце я получила печатные протоколы обследования. Результатам доверяю. Клинику рекомендую.
Случайно попала на прийом к гинекологу Деревянко Алле Владиславовне.Очень довольна.Доктор очень приятная и внимательная.Все очень подробно и просто обьяснила.Благодарю и рекомендую.
Кристина
В клинике работают очень толковые врачи, что для нашего района Русановка - действительно ценно. Сколько бы я не посещала данную клинику - ни разу еще я не разочаровалась ни во врачах, ни в остальном персонале клиники. Оборудование высококачественное, цены приемлемые, расположение удачное, персонал опытный. Рекомендую!
Яна
Спасибо врачу проктологу Косенко Александру Петровичу за профессионализм. Очень хороший и внимательный врач. У него индивидуальный подход к каждому пациенту. Обращалась к врачу уже с запущенной проблемой, которая беспокоила меня много лет, но благодаря проведенной операции я начала жить полноценно.Настоящий специалист своего дела!
Київ пр-т Повітрофлотский, 52
м.Вокзальная 38 10 м.Политехнический институт 50 8 м.Шулявская 47 6
Медичний центр "Медіана" - медичний заклад, що спеціалізується на наданні широкого спектру послуг європейського рівня. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє швидко діагностувати патології та призначати ефективне лікування.
Київ вул. Ентузіастів, 49 , Русанівка
м.Левобережная 16 7
Медичний центр «МСК» надає ряд послуг, в числі яких діагностика, лікування і профілактика різних захворювань. В установі приймають доктора таких спеціалізацій: педіатр, ортопед, ультразвуковий діагност, отоларинголог, гінеколог, уролог, проктолог, сімейний лікар, терапевт і рентгенолог.
Київ вул. Олени Пчілки, 4
м.Позняки 27 8 м.Харьковская 34 8
Багатопрофільний діагностичний центр «ВІП ТЕСТ» спеціалізується на діагностиці і лікуванні інфекційних та запальних процесів. За роки свого існування він значно удосконалив свою діагностичну базу.
Київ вул. Волоська, 50/38 (вхід з боку вул. Введенській)
м.Контрактовая площадь 7 3 м.Тараса Шевченко 10 5
Багатопрофільна клініка "Моя сім'я" спеціалізується на проблемах гінекології та урології, виконує діагностику та лікування різних захворювань за 17 основними напрямками. У штаті клініки є гінеколог, уролог, ендокринолог, психіатр-психотерапевт, невропатолог, кардіолог, гастроентеролог, дерматолог, педіатр, ортопед-травматолог, дитячий психоневролог, масажист. Це досвідчені фахівці, деякі мають науковий ступінь.
Cеть клиник "Стомател"
Київ вул. Димитрова, 5б
м.Олимпийская 6 12 м.Печерская 25 11 м.Кловская 30 17
"Клініка на Діловій" європейського типу, розташована в центрі столиці України. Вона надає повний цикл поліклінічних послуг: комплексний підхід і досвідчені фахівці. Надаються такі послуги - кардіологія, всі види аналізів, сімейна терапія, отоларингологія, гінекологія, гастроентерологія, урологія та ендокринологія. Також працює денний стаціонар.
Київ вул. Вишгородська, 38
м.Почайна 28 м.Оболонь 30
Багатопрофільна клініка сімейної медицини «Радомед» заснована в 2012 році. Установа розпорядженні діагностичним і фізіотерапевтичним відділенням і двома відділеннями для дітей і дорослих.
Київ м. Вишгород, пр-т Шевченка, 9
Медичний центр "Аміда" - сімейна клініка, яка пропонує широкий спектр медичних послуг для дорослих і маленьких пацієнтів. У центрі працює великий колектив лікарів - професіоналів високого рівня, першої та вищої кваліфікаційних категорій.
Київ вул. Назарівська, 13
м.Вокзальная 13 6 м.Университет 11 8
Медичний центр «Лікарська Практика» - це сучасний спеціалізований медичний центр для дорослих і дітей, де досвідчені лікарі надають послуги в сфері функціональної діагностики в неврології. Ми орієнтуємося на кращі міжнародні стандарти діагностики і протоколи надання лікарської допомоги в комфортних умовах і на високому професійному рівні.
Київ вул. Драгоманова, 31в
м.Позняки 13 4 м.Харьковская 20 4
Багатопрофільний медичний центр "Здорове життя" спеціалізується на сімейній медицині, гінекології, дерматології та педіатрії. Штат працівників центру складають досвідчені доктора, у тому числі лікарі вищої категорії. Пацієнтам надаються послуги наступних видів: консультації лікарів; ультразвукова діагностика; установка внутрішньоматкової спіралі; гірудотерапія; лікування патологій шийки матки; лабораторні аналізи.
Київ пр-т Петра Григоренка, 13б
м.Позняки 19 4 м.Харьковская 33 4
Багатопрофільна приватна клініка «Інсайт Медікал» надає широкий спектр медичних послуг. Тут практикують фахівці за 15 напрямами в медицині. У клініці можна отримати консультацію в області акушерства та гінекології, кардіології, хірургії, психології, неврології, психіатрії, ендокринології та інших.