Сторінка 5. Видалення геморою в Києві

Знайдено 76 клінік

Сб Нед Цілодобово
Олеся
Была сегодня на приёму у доктора Сусак Камиллы. Очень профессиональный и деликатный подход к осмотру, компетентный специалист. Дальнейшее лечение планирую именно у неё. P.S.: на ресепшене встретила очень приятная девушка)
Павел
Отличные специалисты, сделали УЗИ, проконсультировали, помогли. Никаких очередей ил задержек, всё четко и понятно. Дальнейшее лечение планирую проходить тоже тут.
Юлія
Була на прийомі в гінеколога Коваленко О.Г - адекватний спеціаліст, професійний підхід Сама клініка дуже сподобалась - привітний персонал, працюють професіонали!! Все супер! Рекомендую!!!!!!! Я і надалі за необхідністю звертатимусь саме до цієї клініки і її спеціалістів!!!
Раиса
Дуже хороший фахівець! Неодноразово приходила до неї на консультацію. Лікар дуже добре ставиться до пацієнтів. Уважно їх слухає, та обстежує. Я не є виключенням. ЇЇ призначення, завжди ефективно мені допомагають. Рекомендую!
Київ вул. Щекавицкая 9А
м.Выставочный центр 18 4
Сучасний медичний центр "EvoClinic" займається лікуванням пацієнтів за напрямками: гінекологія, урологія, естетична хірургія і естетична дерматологія. Тут працюють професіонали, лікарі вищої категорії: хірург-онколог, акушер-гінеколог, уролог, анестезіолог-реаніматолог, хірург.
Київ вул. Новокостянтинівська, 15/15
м.Почайна 23 9 м.Тараса Шевченко 23 9 м.Дорогожичи 41 7
Клініка гінекології та репродуктивної медицини «Здоров'я родини» почала свою роботу в 2008 році. Всі процедури в медичному закладі проводяться відповідно до стандартів всесвітньої організації охорони здоров'я. У 2014 році центру була присвоєна I акредитаційна категор Приймає лікар: Тарасюк Геннадий Филиппович
Київ вул. Дегтярівська, 48
м.Шулявская 27 3 м.Дорогожичи 17 3
Багатопрофільний медичний центр "Авіценна МЕД" розпочала свою діяльність у 2017 році, надає повний спектр лікувально-діагностичних і реабілітаційно-профілактичних послуг в різних напрямках медицини. Тут ведуть прийом андролог, кардіолог, невролог, онколог, нефролог, педіатр, проктолог, ревматолог, ортопед, уролог, ендокринолог, хірург, гінеколог - лікарі вищої кваліфікаційної категорії, серед яких кандидати наук в галузі медицини.
Київ вул. Олени Пчілки, 4
м.Позняки 27 8 м.Харьковская 34 8
Багатопрофільний діагностичний центр «ВІП ТЕСТ» спеціалізується на діагностиці і лікуванні інфекційних та запальних процесів. За роки свого існування він значно удосконалив свою діагностичну базу.
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції.
Київ пр-т Володимира Івасюка, 20
м.Минская 11 2 м.Оболонь 20 4
Багатопрофільний медичний центр "МедЛайн" пропонує пацієнтам широкий вибір послуг з діагностики захворювань, консультації фахівців з різних напрямків. Медичний центр має доросле та дитяче відділення.
Київ вул. Метрологічна, 17/1
м.Теремки 51 8 м.Ипподром 59 13
Olymed, GastroZentrum (ГастроцентрОлимед) — сучасна гастроклініка, спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань кишкового тракту. Пацієнти приймаються у індивідуальному порядку за попереднім записом.
Київ вул. Академіка Курчатова, 23 А , Лісний масив
м.Лесная 27 6 м.Черниговская 33 5
Багатопрофільний медичний центр "Максімедікал" спеціалізується на проведенні лікувально-діагностичних заходів в стоматології, гінекології, урології, проктології і хірургії.
Київ вул. Маршала Гречка, 1д
м.Сырец 20 16 м.Нивки 21 18
Сучасна клініка широкого профілю САНТЕ займається діагностикою та лікуванням з 21 напрямку. У багатопрофільній клініці САНТЕ до послуг пацієнтів стаціонар, включаючи операційну. Можливий виїзд фахівця додому. Лікарями розроблені комплексні програми з лікування різних захворювань, встановлено сучасне медичне обладнання.
Київ пр-т Павла Тичини, 22
м.Левобережная 39 11 м.Дарница 52 10 м.Позняки 15
Багатопрофільна клініка "Тельбін-Мед" - це медичний центр, що займається чоловічим і жіночим статевим здоров'ям. Установа почала функціонувати в 2005 році. Серед лікарів центру - кандидати медичних наук.