Гідроколонотерапія в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі проктологи
Гідроколонотерапія з поселенням молочнокислих бактерій 990 грн
Знайдено 7 клінік

Я дуже вдячна Віталію Дмитровичу і Наталії Миколаївні за професіоналізм.Ввесь колектив чуйний.Низький уклін за вашу працю!
Карина
Была у нескольких врачей сразу, все понравилось. Теперь прохожу здесь лечение. Рекомендую.
Юрій
Привітна та доброзичлива. Після того як вона закінчила своє пояснення, лікар сама запитала чи немає у мене питань. Що особливо сподобалося, адже це говорить про те що лікар прагне максимально донести інформацію до пацієнта. Рекомендую!
Эдуард
Спеціаліст ретельно нас оглянула. Поставила діагноз. Призначення доступні за ціною, та ефективні. Приємна, уважна, все показала, розповіла, відповіла на всі питання, які нас цікавили. Просто золото а не лікар. Рекомендую!
Київ бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 9 м.Шулявская 30 8
Багатопрофільна клініка «Гіппократ» заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.
  • Гідроколонотерапія 990
  • Гідроколонотерапія з поселенням молочнокислих бактерій 990
6,1
Київ вул. Попудренка, 32
м.Дарница 6 4 м.Черниговская 11 3
Спеціалісти клініки доктора Чорномиза спеціалізуються на еферентній терапії, проводять виведення з організму токсинів, отрут і хімікатів. Пацієнтам надаються медичні послуги наступних категорій: консультації уролога, дерматолога, гінеколога, хірурга, гастроентеролога, терапевта, сімейного лікаря, нарколога. Також в клініці проводиться комплексне діагностичне обстеження.
Київ вул. Євгенія Харченко, 64 , Бортничі
м.Бориспольская 60 10
Центр сімейної медицини «Family Care» в Бортничах спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань. Прийом ведуть кваліфіковані лікар: терапевти, гастроентерологи, гомеопати, кінезітерапевти, косметологи, отоларингологи, проктологи, стоматологи, рефлексотерапевти.
Київ вул. Героїв Сталінграду 2Д
м.Оболонь 27 5 м.Почайна 37 10
Багатопрофільна клініка «Ноу Хау Мед» займається діагностуванням, лікуванням, профілактикою хвороб серця, судин, шкіри, ендокринної системи. У центрі ведуть прийом фахівці різного профілю.
Київ вул. Предславинська, 29
м.Печерская 20 8 м.Дворец Украина 7 2 м.Олимпийская 14 6
Багатопрофільна клініка «Центр здорового життя» - це медичний центр, в якому займаються діагностикою і комплексним лікуванням різноманітних захворювань, поєднуючи методики традиційної і нетрадиційної медицини. У клініці працюють фахівці низки медичних галузей: кардіологи, невропатологи, психотерапевти, урологи, гінекологи, терапевти, дієтологи, імунологи, фізіотерапевти, а також гомеопати, остеопати і вертебрологи.
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16)
м.Лукьяновская 14 5 м.Контрактовая площадь 32 16
Діагностичний центр "Шаритель" створений в 2002 році, надає допомогу у всебічному обстеженні, встановленні діагнозу і призначення лікування за різними напрямками.
Київ пр-т Повітрофлотський, 52
м.Вокзальная 43 12 м.Васильковская 22 м.Олимпийская 26
Сучасний медичний центр «Сімейний лікар» з 2011 року надає пацієнтам різноманітні медичні послуги. Це інноваційні методи діагностики та лікування: іридодіагностика (встановлення хвороби по очах), вегето-резонансне тестування організму, духовні та психологічні практики, гомеопатія, рефлексотерапія масаж.