Лазерне видалення атероми в Києві (метро Театральна)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи біля зуп. метро Театральна
Лазерне видалення атероми «Gold laser (Голд лазер)» 2000 грн
Знайдена 1 клініка

Лариса
Наважилася на транскон.юктивальну блефаропластику,під очима були грижі,які виглядали негарно. Шкодую лише про те, що не зробила це раніше. Щиро вдячна і хірургу і всьому колективу.
Аврора
Лікар добре відноситься до пацієнта. Не дивиться, як на грошовий мішок. Була на першому сеансі "кріо-видалення" бородавок. Все було дуже акуратно зроблено. Скоро йду на другий сеанс. Так як після першого не всі пішли, так як деякі запущені.
Сайко О.П.
Дуже хороший лікар. Кваліфіковано проконсультувала, написала рецепт, пояснила що для чого. Результати лікування помітні уже через декілька днів. Чим була вражена, адже раніше нічого не допомагало. Однозначно рекомендую фахівця!
21.04.2017
Я бувала у багатьох дерматологів, якщо їх можна так назвати, але результат мене не задовільняв. Олеся підійшла до моїх проблем з розумінням, розповіла чому у мене не було ефекту від тих чи інших процедур, що для мене підійде, що в пріоритеті, і що потрібно робити. Дякую!
Клініка "Gold Laser" спеціалізується на естетичній медицині, лазерних косметологічних процедурах, пластичної хірургії. Фахівці клініки надають такі послуги: естетична хірургія: маммопластика; пластика тіла та обличчя; лікування облисіння; інтимна пластика; лазерні процедури: ліфтинг; епіляція; фотоомолоджування; ліквідація розтяжок; дерматологія: ікування акне; усунення рубців і шрамів.

Лазерне видалення атероми в лікарнях в інших районах Києва

Допомога Плюс
Київ наб. Дніпровська, 26 І , Осокорки
м.Осокорки 2 1 м.Славутич 12 3
Допомога Плюс на Осокорках — медичний заклад, що спеціалізується на наданні повного спектру послуг в області гінекології, мамології, урології, проктології, ортопедії та пластичної хірургії.
  • Лазерне видалення атероми (тріходермальной кісти) 5 000
  • Лазерне видалення атероми (тріходермальной кісти) 3 000
  • Лазерне видалення атероми (тріходермальной кісти) 5 000
  • Лазерне видалення атероми (тріходермальной кісти) 8 500
Київ, вул. Данила Щербаківського, 52
м. Нивки 18 11 м.Сирець 30 12
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б
р.Печерский
Клініка "ESTHETIC HILLS" пропонує пацієнтам широкий вибір послуг в області естетичної медицини. Провідні напрямки роботи клініки: лазерні процедури, естетична і пластична хірургія, судинна терапія, косметологія обличчя та тіла. Сучасні лазерні установки забезпечують пацієнтам якісні послуги з омолоджування шкіри, усунення розширених судин, видалення пігментних плям, веснянок, небажаних татуювань. Апаратні, ін'єкційні косметичні процедури, оздоровлення хірургічним і нехірургічним шляхом дозволяє отримати відмінні результати.
Київ вул. Урлівська, 40
м.Осокорки 26 9 м.Позняки 27 8
  • Видалення атером, ліпом машонкой 2 700
Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лукьяновская 11 3 м.Политехнический институт 15 7 м.Тараса Шевченко 44 20
Відділення косметології і пластичної хірургії МЦ "Меділенд" — це передові технології естетичної медицини і пластичних операцій. У відділенні працюють досвідчені фахівці пластичні хірурги, лікарі-косметологи, масажисти.