Консультація нефролога в Києві (Святошинський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі нефрологи у Святошинському районі
Консультація нефролога «Амеда (Ameda) на Софиевской Борщаговке (Южная)» 720 грн
Консультація нефролога «Клиника семейного здоровья «GI Med» (Джи Ай Мед)» 700 грн
Знайдено 3 клініки

Валентин
Багаторазово звертались до лікаря Гринішиної Галини, завжди позитивний результат, і з дітьми і з дорослими!
Евгений
С недавних пор обращаюсь только сюда. Медики этой клиники - высококвалифицированные специалисты, серьезно и заботливо относятся к пациентам. Стоимость позволяет пользоваться их услугами.
Кирилл Д.
Насправді прийом у лікаря мене приємно здивував. Максимально професійна людина. Який доступною мовою пояснює, що дуже важливо, для людини не зв'язаною з медициною. В майбутньому буду звертатися лише до неї! Однозначно можу рекомендувати!
Лейла
Все на високому рівні, лікар шанобливо, уважно поставився до нас. Перевірив всі аналізи за останні пів року. Видно, що лікар зацікавлений в тому, щоб вирішити проблему. З дитиною спілкувався вільно, одразу знайшла підхід. Звертайтесь!
Київ б-р Кольцова (Миколи Руденка) , 14 Д
р.Святошинский
Джі Ай Мед (GIMED) - це клініка сімейного здоров'я, що надає розширений спектр послуг. Медичний центр спеціалізується на професійній і якісній медичній допомозі.
Добробут
Київ вул. Святошинська, 3 Б
м.Святошин 7 7
Поліклініка для дітей і дорослих "Добробут" на Святошино — це широкопрофільна медустанова, яка надає своїм клієнтам широкий спектр діагностичних і терапевтичних послуг. Клініка оснащена сучасним обладнанням, а лікарі використовують в роботі новітні техніки і методики лікування.
Cеть клиник "Амеда"
3,0
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
р.Святошинский
Сучасна багатопрофільна сімейна клинка Амеда на Софіївській Борщагівці з 2013 року займається діагностикою, лікуванням і профілактичними заходами в різних областях медицини для дітей і дорослих.