Сторінка 6. Клініки терапії в Києві (Шевченківський район)

4,0
Знайдено 60 клінік

Лариса
Привела сюда ребенка всем довольна все хорошо
Соня
Лікар дуже приємний, говорив все правильно і розумно. Перше враження хороше. Дитина навіть не помітила як лікар її оглянув, вміє знайти підхід. Нам також все дуже сподобалося. Кваліфікація лікаря відчувається. Прийдемо на повторний прийом.
Людсила
Чудовий лікар. Дуже детально все пояснив. Без нав’язування процедур і непотрібних послуг. Дитині він також дуже сподобався. призначення ефективно допомогли. За необхідності, будемо звертатись саме до цього лікаря! Рекомендую!
Виталий
Хороша клініка.Ціни доступні. Призначили лікування-то мені допомогло. Рекомендую.
Київ вул. Кудрявська, 31/33 , Воздвиженка
м.Лукьяновская м.Золотые ворота м.Контрактовая площадь
Клініка "Доступний доктор" — багатопрофільний медичний заклад на Лук'янівці. Основні послуги, які надаються в клініці, — ультразвукова діагностика, гастроскопія, гінекологія, ендокринологія, дерматологія, кардіологія, ортопедія і травматологія, терапія, урологія. Також в клініці проводяться пластичні операції.
Київ вул. Бульварно-Кудрявська, 10 Б
м.Золотые ворота 14 14
Дитяче відділення Медичного центру Берсенєва спеціалізується в галузі дитячої неврології, надає кваліфіковану медичну допомогу при лікуванні неврологічних захворювань центральної і периферичної нервової системи, хвороб хребта у дітей та підлітків.
Київ вул. Павлівска, 22
м.Лукьяновская 15 8 м.Вокзальная 20 9
Кабінет кардіолога Білоконь М. О. надає такі основні послуги: перкусія, пальпація, аускультація серця, легенів і магістральних судин, проведення та розшифровка ЕКГ і ЕхоКГ. Надання допомоги при невідкладних станах.
Працює з
Пн: 08:00-22:00 Ср: 08:00-22:00 Пт: 08:00-22:00
Лабораторія Диаген (Diagen) — медичний заклад, що спеціалізується на наданні широкого спектру генетичних досліджень та лабораторних досліджень показників здоров'я.
Київ вул. Златоустівська, 53а
м.Университет 17 5 м.Вокзальная 14 7 м.Золотые ворота 21 5
Медичний центр "Мед Хелп +" спеціалізується в сфері видачі медичної документації, проводить консультаційний прийом пацієнтів за основними 8 затребуваних напрямах.
Київ вул. Максима Берлінського, 23/8 (каб. №3)
м.Сырец 17 6 м.Дорогожичи 11 4
Приватний кабінет "Доктор Максим" надає великий цикл медичних послуг. Лікар-невролог має вищу кваліфікаційну категорію і допоможе позбутися багатьох неврологічних патологій, використовуючи власні методики лікування.
4,3
Спеціалізований медичний заклад "Приватний кабінет психолога Климова К.В." практикує позбавлення від різних порушень психічного здоров'я людини. Лікар застосовує закордонні та власні методики лікування пацієнтів.
4,3
Київ вул. Велика Васильківська, 16 , Бесарабка
м.Площадь Украинских героев 1 1 м.Дворец спорта 6 10 м.Театральная 9 3
Приватний центр "Мануал-плюс" спеціалізується на комплексному професійному оздоровленні хребта за допомогою мануальної терапії, на різних масажних техніках і нетрадиційні способи терапії. Діяльність клініки ліцензована, в штаті лікарі вищої категорії.
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ вул. Златоустівська, 16
м.Вокзальная 17 8 м.Университет 18 10
Багатопрофільна клініка "Амедіа" на Златоустівській надає всебічну медичну допомогу для всієї родини, входить в мережу медичних закладів. У клініці працюють два основних відділення - дитяче та доросле. Більшість лікарів медзакладу мають вищу, першу або другу кваліфікаційну категорію, серед них кандидати наук в галузі медицини. Приймають лікарі: Голик Ольга Игоревна, Савинская Наталья Борисовна
3,9
Київ вул. Жилянська 120б (5 поверх)
м.Университет 9 7 м.Вокзальная 7 7 м.Золотые ворота 22 12
Клініка "Endostep" спеціалізується на проведенні лапароскопічних і однопортових хірургічних втручань. Центр об'єднав кращих фахівців малоінвазивної хірургії з великим досвідом роботи.