Сторінка 3. Клініки терапії в Києві (Шевченківський район)

Знайдено 60 клінік

Альона
Все сподобалось, відмінна фахівець. Розпитала, обстежила, надала поради і рекомендації. Які почали допомагати уже за декілька днів. Окремо можу виділити уважність фахівця, вона відповіла на всі запитання. Усім задоволена! Дякую!
Мама
Мені дуже сподобався професійний, позитивний підхід. Я прийшла з діагнозом, після відвідин, іншої клініки. Лікар Лікар запевнив мене, що все буде добре. Після обстеження, фахівець спростувала попередній діагноз, пояснивши чому. Дякую!
Дуже професійний лікар. Порадив як правильно чинити в тій чи іншій ситуації, все трепетно, та доступно. Призначив дообстеження, виписала таблетку, не з дорогих, але хороші. Ми залишилися задоволені, будемо і далі звертатися!
Ірина Ш.
Мені все сподобалося. Лікар добре все пояснив, значно краще ніж у попередніх лікарів, які тільки призначали лікування і нічого не пояснювали. Прийом був тривалий. Я залишилася задоволена. Все пройшло на найвищому рівні!. Буду рекомендувати.
Відділення клініки "Гармонія здоров'я" на правому березі має широку спеціалізацію, займається діагностикою та лікуванням патологій у всіх сферах медицини. Філія працює з 2014 року. Фахівці клініки надають такі послуги: масаж різних видів; лабораторні аналізи: сечі; крові; спермограма; копрограма; ультразвукова діагностика; післяопераційна реабілітація; виявлення онкологічних захворювань.
  • Консультація провідного спеціаліста 1 050
  • Консультація терапевта 790
  • Медичний огляд фахівців вузького профілю (в тому числі дитячих) одного на вибір 370
  • Онлайн роз'яснення лікаря 760
  • Онлайн роз'яснення лікаря для іноземномовних громадян 6 140
Київ вул. Платона Майбороди, 8
м.Дорогожичи 24 6 м.Лукьяновская 19 8
Сучасний спеціалізований медичний заклад Інститут планування сім'ї (IPF) займається питаннями репродуктивної медицини, лікуванням жіночого і чоловічого безпліддя, поєднуючи практику і науково-дослідну діяльність.
  • Лікування у денному стаціонарі (1 год) 150
  • Оксигенотерапія поза клінікою, 5 діб (пакет ковід) 2 500
  • Оксигенотерапія поза клінікою,7 діб (пакет ковід) 3 500
  • Оксигенотерапія поза клінікою,10 діб (пакет ковід) 5 000
  • Хибний виклик невідкладної допомоги 1 500
  • Чергування бригади невідкладної допомоги понад 2 години перебування на виклику за одну годину 1 500
Київ просп. Берестейський, 65
м.Берестейская 5 м.Нивки 5
Медичний центр Healthy&Happy на просп. Берестейскому – це багатопрофільний медичний центр для чоловіків та жінок. Ми надаємо тут медичні послуги, як первинної медичної допомоги (терапевт), так і спеціалізовані медичні послуги з акушерства і гінекології, хірургії, неврології, лабораторної та інструментальної діагностики для дорослих.
  • Консультація терапевта 720
Київ вул. Печенізька, 16
м.Лукьяновская м.Тараса Шевченко
Центр спеціалізується на наданні послуг (діагностика, лікування, реабілітація та психологічний супровід) людям із залежностями, психічними розладами та потребуючим психологічної допомоги: консультація, діагностика стану пацієнта; лікування пацієнтів із залежностями (обрив вживання ПАР, медикаментозна та психологічна допомога весь курс лікування); лікування пацієнтів із психічними розладами (медикаментозна допомога, консультування, корекція на всіх етапах); реабілітація за різними програмами людей із залежностями та психічними розладами; психологічна допомога; досвідчені та кваліфіковані фахівці; преміальна якість послуг.
  • Стаціонар (перебування в загальній палаті, догляд, 3-х разове харчування) 600
  • Стаціонар (перебування в двомісній палаті, догляд, 3-х разове харчування) 1 000
  • Стаціонар (перебування в одномісній VIP палаті, догляд, 3-х разове харчування) 1 500
  • Виїзд в межах Києва 500
  • Супроводження в клініку бригадою медиків, в межах Києва 2 500
6,2
Київ вул. Бердичівська, 1
м.Лукьяновская 7 2 м.Политехнический институт 21 15
Американський медичний центр надає послуги за декількома напрямками. Медзаклад співпрацює з багатьма зарубіжними медичними організаціями. Надання послуг проводиться за американським протоколам згідно з стандартамм західної медицини. У клініці працюють вітчизняні та зарубіжні фахівці, що мають американську акредитацію. Персонал володіє кількома іноземними мовами.
6,2
Київ пер. Нестеровський, 13/19
м.Университет м.Театральная
Медичний центр «Альфа-Віта» — медичний заклад нових технологій! Сучасне обладнання кабінетів, новітня діагностична апаратура, передові лабораторні методики, кваліфіковані фахівці.
Спеціалізована клініка «Модерний діабетичний центр» проводить діагностику та лікування дітей і дорослих з ендокринними патологіями. Крім ендокринолога в центрі прийом ведуть фізіотерапевт, офтальмолог, подолог фахівець, що займається проблемами стоп. Клініка розпорядженні власну діагностичною лабораторією та денним стаціонаром.
5,7
Київ вул. Воровського, 22 (Бульварно-Кудрявська)
м.Золотые ворота 15
  • Внутрішньосуглобове введення лікарських засобів (без вартості препаратів та медикаментів) 350
  • Внутрішньосуглобове введення лікарських засобів під УЗ контролем (без вартості препаратів та медикаментів) 500
  • Внутрішньосуглобове введення лікарських засобів у кульшовий сублоб під УЗ контролем (без вартості препаратів та медикаментів) 700
  • Внутрішньовенна ін'єкція 200
  • Внутрішньовенна крапельна інфузія 500
Київ вул. Щербаківського, 52 , Нивки
м.Нивки 20 6 м.Сырец 28 9
Медичний центр "Євмакс" пропонує пацієнтам медичні послуги європейської якості за розумну ціну. Серед фахівців медустанови — кандидати медичних наук. Приймають лікарі: Федоренко Наталия Анатольевна, Корнутяк Юлия Викторовна, Никонова Яна Григорьевна