Клініки кінезіотейпування в Києві ()

Можливо, вас цікавлять лікарі кінезітерапевти на Лук'янівці
Кінезіотерапія 1 курс (1-12 заняття) 600 грн
Знайдена 1 клініка

Сергій Доля
Щиро дякую лікарю Покидьку А.М за чуйне професійне відношення до мене.Це дійсно спеціаліст своеї справи і гордість нашої медицини який поміг мені стати до повноцінного життя і праці.Міцьного здоров'я Вам і Благополуччя в вашому житті і вашій нелегкій справі
Варвара
Записала своего папу к неврологу. Врач, Грицюк Виталий Владимирович, переубедил его у том, что нужно срочно заняться лечением спины. Благодарна Вам от всего сердца. Спина папы уже не так беспокоит.
Максим
Головные боли были настолько сильными, что я не мог нормально соображать. Но слава Богу, меня спасла Марьяна Петровна. Она действительно хороший невролог, уделяет пациенту много времени. Всем рекомендую.
Кучмиенко Ирина Ивановна
Андрей Михайлович прекрасный врач. Чуткий. Внимательный. Профессионал своего дела.
ИВР
Київ вул. Загорівська, 23 (пов. 1) , Лук'янівка
м.Лукьяновская 22 8 м.Дорогожичи 23 9 м.Тараса Шевченко 34 11
Інститут вертебрології і реабілітації на Лук'янівці займається проблемами патології хребта, заснований в 2002 році. Колектив інституту має багаторічний досвід роботи в даній області, вся діяльність сертифікована МОЗ, авторські методики запатентовані.
  • Кінезіотейпування 400
  • Кінезіотерапія 1 курс (1-12 заняття) 600
  • Кінезіотерапія 2 курс (13-24 заняття) 570
  • Кінезіотерапія 3 курс (25-36 заняття) 530
  • Кінезіотерапія 4 курс (37-48 заняття) 500

Кінезіотейпування в лікарнях в інших районах Києва

Спеціалісти медичного центру «KinesisLife» проводять лікування різних захворювань безопераційним методом (за допомогою кінезіотерапії). Пацієнтам надаються послуги наступних видів: усунення целюліту, позбавлення зайвої ваги, виправлення викривлення хребта, лікування артриту, болю в спині, артрозу, патологічної чутливості кінцівок. Також проводиться корекція фігури і реабілітація після операцій. Приймає лікар: Игнатенко Ксения Владимировна
  • Індивідуальний лікувальний сеанс кінезіотерапії 350
  • Персональний лікувальний сеанс кінезіотерапії 400
  • Надання послуги з виїздом додому (вартість виклику, додатково оплачується вартість послуги) от 500
7,2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральная 12 15 м.Крещатик 11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань.
  • Кінезіотейпування обличчя, шиї, живота, спини, колінних суглобів, корекція постави і т.п. (1 зона) до 30 хвилин 210
  • Зняття тейпів (1 зона) 70
Київ вул. Олександра Мишуги, 6 (ТЦ "Паралель", 1 поверх) , Позняки
м.Позняки 5 2 м.Харьковская 15 8
Центр реабілітації хребта Newspine на м. Позняки спеціалізується на лікуванні захворювань хребта без операцій і медикаментів. Лікування здійснюється за допомогою спеціально розробленого комплексу вправ на тренажері «Кипарис». Завдяки індивідуальному підходу кожному пацієнтові пропонується індивідуальний комплекс вправ з урахуванням стану здоров'я, віку, фізичної підготовки, анамнезу.
  • Кінезіотейпування от 50
Сеть клиник "Полі-клініка"
Київ б-р Дарницький, 5 , Дарниця
м.Дарница 9 11 м.Черниговская 17 6
Багатопрофільний медичний заклад "Поліклініка на Дарницькому бульварі" пропонує своїм пацієнтам практично всі види амбулаторного лікування. У разі необхідності організовується лікування в клініці "Меділенд".
  • Консультація кінезітерапевта 200