Лікування ерозії шийки матки в Києві (метро Позняки)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Позняки
Кріогенне лікування ерозії шийки матки (вартість азоту включена) 3920 грн
Знайдено 5 клінік

Отличный сервис
У вас удаляла полип из носа. Перед операцией сильно переживала, но все прошло отлично. Спасибо.
Делаю здесь лимфодренажный массаж, хочу попробовать еще антицеллюлитный. Врачи супер.
Света
В период беременности делала тут УЗИ, очень хороший врач. Рекомендую.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ ш. Харківське, 49 А , Дарниця
м.Харьковская 36 8 м.Позняки 46 9 м.Вырлица 41 10
Клініка Viva на Харківському шосе — це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг, включаючи амбулаторні обстеження, планові прийоми пацієнтів з різних напрямків з проведенням фізіотерапевтичних методів лікування. Приймає лікар: Щеринская Илона Юрьевна
  • Кріогенне лікування ерозії шийки матки (вартість азоту включена) 3 920
Київ пр-т Бажана, 16 (офіс 1)
м.Осокорки 14 1 м.Позняки 8 4
Медичний центр «Вемар» - це спеціалізована клініка, яка займається проблемами в гінекологічній і урологічній сфері медицини. Заклад заснований влітку 1998 року серед перших в приватній медицині. У медичному центрі працюють лікарі таких напрямків: акушери-гінекологи, урологи, андрологи та сексологи.
  • Лікування ерозії шийки матки у жінок
Благомед
Київ вул. Анни Ахматової, 46
м.Позняки 21 5 м.Осокорки 18 6
Фахівці багатопрофільної клініки «Благомед» проводять комплексну діагностику та лікування різних захворювань репродуктивної, травної, нервової систем. Пацієнтам надаються наступні медичні послуги: лікувальний масаж; консультації фахівців: уролога; гінеколога; невролога; педіатра; отоларинголога; ультразвукова діагностика.
Київ вул. Олени Пчілки, 4
м.Позняки 27 8 м.Харьковская 34 8
Багатопрофільний діагностичний центр «ВІП ТЕСТ» спеціалізується на діагностиці і лікуванні інфекційних та запальних процесів. За роки свого існування він значно удосконалив свою діагностичну базу.
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції.