Збільшення статевих губ в Києві (метро Позняки)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Позняки
Збільшення великих статевих губ Pluryal Volume 2ml 12000 грн
Знайдено 2 клініки

Наблюдаюсь у Виталия Юрьевича с 2003 года. Специалист от Бога! Очень внимательный, все разложит по полочкам и предложит лечение. Доктор знает ответы на все вопросы)) Кстати, очень удобно, в их клинике медсестры делают уколы, ванночки и т.д. и даже медикаменты есть. Одним словом, профессионализм и сервис на высшем уровне. За адекватную стоимость услуг, что тоже важно.
У вас удаляла полип из носа. Перед операцией сильно переживала, но все прошло отлично. Спасибо.
Делаю здесь лимфодренажный массаж, хочу попробовать еще антицеллюлитный. Врачи супер.
Света
В период беременности делала тут УЗИ, очень хороший врач. Рекомендую.
Сеть клиник Viva
8,2
Акції
Київ ш. Харківське, 49 А , Дарниця
м.Харьковская 36 8 м.Позняки 46 9 м.Вырлица 41 10
Клініка Viva на Харківському шосе — це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг, включаючи амбулаторні обстеження, планові прийоми пацієнтів з різних напрямків з проведенням фізіотерапевтичних методів лікування.
Київ вул. Драгоманова, 17 , Позняки
м.Харьковская 21 5 м.Позняки 18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
  • Збільшення великих статевих губ Pluryal Volume 2ml 12 000