Чистка обличчя в Києві (метро Політехнічний інститут)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи біля зуп. метро Політехнічний інститут
Експрес - догляд за шкірою обличчя "Look-Fresh" (демакіяж, механічне чищення, пластичний масаж, поживна маска) 900 грн
Механічна і ультразвукова чистка обличчя 1000 грн
Знайдено 8 клінік

Егор
Еще два месяца назад главной моей проблемой была перхоть. Согласитесь, довольно неприятно, когда твой строгий деловой костюм густо припорошен, и специальный шампунь не спасает положения. Коллега посоветовал обратиться к Серхану. Он действительно мне помог.
Тамара
Спасибо доктору за прием, внимание и подробное объяснение. Еще спасибо за возможность позвонить в любой момент и ответить на тревожные состояние. Но администрация, конечно, оставляет желать намного лучшего! Крайне не организованы, рассеяные и забывчивые. Это коммерческая клиника и администраторы это первые люди, которые встречают клиента и коммуницируют с ним. У нас всю(!) информацию записали не верно. От фамилии до номера телефона и до даты рождения. Соответственно никто не позвонил, не напомнил, не уточнил. Короче, непонятно записался ты или нет. Ждут тебя или нет... После процедуры, мы ждали результат гистологии и никто даже не почесался сообщить о том, что он готов. Хотя мы оставляли заявку на отправку на электронную почту. По телефону мне ничего не смогли объяснить. А мы сидим три недели как на иголках в ожидании. Ладно вы не отпраивли на почту, но хотя бы уведомление какое-то прислали что результат готов. Вот и впечатление общее сильно смазано...
Тамара
Написать отзыв Елена Очень рада,что в Киеве есть такая замечательная клиника,в которой царит невероятно позитивная атмосфера уюта и комфорта!!! Посетив впервые это перспективное учереждение,сразу же испытываешь полное доверие к его внимательному,доброжелательному и профессиональному коллективу сотрудников!Чувствуется их сплочённость,заинтересованность и полная самоотдача общему делу! Меня,как пациента клиники,это очень радует!!! С удовольствием буду и в дальнейшем пользоваться высококвалифицированными услугами вашей клиники!.. Спасибо,что искренне стараетесь принести в мир здоровье и красоту!!!..... С ув.,Елена:)
Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лукьяновская 11 3 м.Политехнический институт 15 7 м.Тараса Шевченко 44 20
Відділення косметології і пластичної хірургії МЦ "Меділенд" — це передові технології естетичної медицини і пластичних операцій. У відділенні працюють досвідчені фахівці пластичні хірурги, лікарі-косметологи, масажисти.
Багатопрофільний медичний заклад "МедЕкс" — це медико-косметологічний центр, що займається діагностикою, оздоровленням та реабілітацією пацієнтів.
  • Експрес - догляд за шкірою обличчя "Look-Fresh" (демакіяж, механічне чищення, пластичний масаж, поживна маска) от 900
  • Комплексна апаратна чистка (демакіяж, вапоризация, механічний і ультразвуковий пілінг, заспокійлива маска) от 900
  • Інструментальна чистка (демакіяж, вапоризация, інструментальна чистка, протизапальна маска) от 900
Профільний центр «Люменіс» пропонує клієнтам косметичні процедури з використанням лазера та інших революційних методик. Приймає лікар: Рожко Ирина Федоровна
Київ вул. Лебедєва-Кумача, 7 В
м.Шулявская 34 6 м.Политехнический институт 39 8
Esthetic Clinic by Dr. Ignatieva (Естетік Клінік) - сучасний медцентр естетичної медицини, а також ін'єкційних методів корекції зовнішності.
Київ пров. Політехнічний, 1/3
м.Политехнический институт 5 2 м.Лукьяновская 29 7
Спеціалізований стоматологічний кабінет «Люменіс» надає широкий спектр послуг з лікування, омолодженню шкіри і всього організму. Процедури проводяться переважно високотехнологічними апаратами. У косметологічному центрі «Люменіс» гарантують безпеку і безболісність при проведенні процедур, а також отримання стійкого позитивного результату. Клієнтів оживають комфортні умови, ввічливе і професійне обслуговування.
3,7
Київ вул. Шепелева, 5
м.Политехнический институт 60 36 м.Шулявская 60 35
Клініка лазерної та клітинної медицини на Шепелева Кулейсер Клінік (Coolaser Clinic) — сучасний медичний заклад, що спеціалізується на естетичній косметології. Основні напрямки роботи клініки: пластична хірургія, лазерна хірургія, косметологічні процедури та масаж.
Добробут
Київ пр-т Комарова, 3, корп. 5
м.Шулявская 46 14 м.Политехнический институт 55 11
Розташований на території Медмістечка «Стаціонар для дорослих» медичної мережі «Добробут» площею 560 кв. м - це 8 затишних одномісних палат, операційне відділення і блок інтенсивної терапії. Заклад забезпечує надання послуг з інструментальної та клінічної діагностики, стаціонарного лікування
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ пр-т Повітрофлотський, 51
м.Вокзальная 50 13 м.Политехнический институт 62 15 м.Олимпийская 27
Клініка Амедіа на Пр.Воздухофлотскій надає послуги: медичне обстеження, ЕКГ, УЗД, забір матеріалу для досліджень, реабілітація різного роду патологій у дітей, маніпуляції, спостереження за дітьми, що часто хворіють, фітотерапія, гомеопатія.