Клініки кінезіотейпування в Києві (метро Площа Українських героїв)

Можливо, вас цікавлять лікарі кінезітерапевти біля зуп. метро Площа Українських героїв
Кінезіотейпування - 2 відділи 1101 грн
Мануально-м’язовий тест 399 грн
Знайдено 2 клініки

Тетяна
Відмінна робота.ОТРИМАЛА ДІАГНОСТИКУ ТА ЛІКУВАННЯ У БАГАТЬОХ ЛІКАРІВ КЛІНІКИ... РЕКОМЕНДУЮ ВІДВІДАТИ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТЕР.
Наталія
Зверталась на консультаціяю до терапевта Власенко Анастасії Миколаївни, дуже задоволена. Вічливий, уважний лікар, професійний підхід. Дуже рекомендую.
Ганна
Не можу не написати слова подяки лікарю СирніковІй І.В.- це справжній фахівець своєї справи, чуйна, уважна людина, що зараз дуже рідко буває. Вже після перших хвилин спілкування я відчула велике бажання лікаря допомогти, а ще й підтримати!!!!! Вдячна безмежно!!!
Кира
Оргомная благодарность Анастасии Игоревне за помощь в лечении акне. Сколько я намучалась с этой болячкой, не передать словами.
Київ вул.Саксаганського д.125, офіс 4
м.Университет 11 5 м.Вокзальная 8 5 м.Площадь Украинских героев
MedicHair - це сучасна клініка трихолог і дерматології, що надає комплексні послуги з лікування захворювань шкірних покривів і волосистої частини голови. У клініці представлено інноваційне технічне оснащення, а в процесі лікування використовуються високоефективні препарати. У сукупності, це дозволяє вирішити будь-яку проблему пацієнта, і впоратися навіть з найскладнішим випадком. Приймає лікар: Громович Екатерина Владимировна
  • Консультація лікаря- кінезіолога (збір анамнезу, огляд, ММТ, коригуюча лікувальна процедура 799
  • Мануально-м’язовий тест 399
Київ вул. Велика Васильківська, 54 Б
м.Олимпийская 4 1 м.Дворец спорта 10 5 м.Площадь Украинских героев 8 4
Медичний центр "ІНГО" на Великій Васильківській - сучасна багатопрофільна клініка для всієї родини. Основні напрямки роботи центру – педіатрія, функціональна діагностика, кардіологія, гінекологія, мамологія, онкологія, травматологія та ортопедія, стоматологія, неврологія, ендокринологія та інші. Установи оснащено найновішим обладнанням, завдяки чому лікарі швидко діагностують хвороби та призначають ефективне лікування.
  • Кінезіотейпування - 2 відділи 1 101
  • Кінезіотейпування -1 відділ 596
  • Кінезіотерапія суглобів з використанням CPMotion K ELITЕ (1 сеанс до 60 хвилин) 919