Сторінка 3. Пілінг обличчя в Києві

Знайдено 85 клінік

Сергей Алексеевич, избавил от мешков вокруг глаз! Вернул молодость и уверенность в себе! Рекомендую! Результатом очень довольна! Любуюсь собой каждый день. Спасибо доктору!
Наталия
Доктора я выбирала очень долго. В основном по работам. Хотела делать только у Андрея и по этому на первой консультации сразу договорилась об операции. В день операции мы подобрали размер имплантов. Я хотела 350 но доктор настоял что 300 будет самое оно. Операция в общем прошла хорошо, трубки никакие не ставили, единственный нюанс это то что я проснулась на операционном столе на час раньше. Мне только откапали капельницу и обезболивающее ещё не успело подействовать. Поорав мин. 2-ве от боли я опять уснула и проснулась в тот момент когда меня завозили в палату. Ничего уже не болело я улыбалась и была счастлива :) Домой попала на втрой день. Доктор на все вопросы отвечал мгновенно. На первой перевязке я поняла что доктор правильно сделал что отговорил меня от 350мл, за что ему огромное спасибо. Прошло уже два месяца, грудь выглядит идеальной. Я очень счастлива и благодарна своему доктору. Всем советую!
Савельева анна
Врач внимательный специалист супер помог
Делала лазерную эпиляцию в клинике и очень довольна как результатом, так и персоналом. Рекомендую врача - настоящий профессионал! В качестве процедур уверенна, так как знаю, что результат зависит не только от особенностей организма, но и от "настроек лазера")) Та что к Кате можно спокойно идти и быть уверенным, что результат не заставит долго ждать)
Київ вул. Московська, 46/2
м.Печерская 9 6 м.Кловская 16 7 м.Арсенальная 21 7
Центр лазерної медицини LaserOne (ЛазерВан) спеціалізується на відновленні здоров'я, молодості і привабливості за допомогою лазерних технологій. Обладнання в центрі: лазерний апарат SYNCHRO REPLA: Y, олександритовий лазер, потужний неодимовий лазер, лазерні апарати SmartXide DOT і SmartLipo.
  • Хімічні пілінги (Франція, Іспанія, Ізраїль) от 800
6,7
Київ пр-т Перемоги, 5 В
р.Шевченковский
Стоматологічий напрямок клініки Dr.Care Clinic представлений всіма основними напрямками стоматології від первинної діагностики на сучасному високоточному томографі ТМ VATECH до проведення складних імплантологічних операцій. Ми маємо найзручніші для роботи з клієнтами крісла Castellini, спеціальна очищувальна система вентиляції, а стерилізаційна кімната оснащена німецьким обладнанням ТМ Melag, що відповідає професійному класу стерилізації інструментів.
  • BioRePeel 2 600
  • Азелаїновий пілінг 700
  • PRX-T пілінг 2 000
  • PRX-T пілінг з мікронідлінгом 2 500
  • Мезороллер 1 100
6,7
Київ вул. Бастіонна 3/12
м.Зверинецкая м.Печерская
Академія вашого здоров'я на Бастіонній — це багатопрофільний лікувально-діагностичний центр, фахівці якого надають кваліфіковані послуги консультативного, діагностичного, терапевтичного профілю.
  • Ультразвуковой пиллинг лица 30мин. 330
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-14:00
6,2
Київ вул. Полтавська, 10 (каб. 22) , Лук'янівка
м.Лукьяновская 13 10 м.Вокзальная 24 16 м.Контрактовая площадь 36 24
Косметологічний центр KeyMed спеціалізується на наданні широкого спектру послуг в області косметології, дерматології і кінезіотейпірованія. Застосування підходів сучасної медицини, комбінація різних методів, впровадження в клініці сучасних технологій дозволяють досягти оптимального і стійкого результату. Прийом ведуть фахівці з багаторічним досвідом роботи, які систематично підвищують кваліфікацію на спеціалізованих курсах, беруть участь в медичних семінарах і конференціях
5,7
м.Лукьяновская 10
  • Пілінг обличчя от 1 700
Київ вул. Івана Мазепи, 3
м.Арсенальная 4 1 м.Кловская 22 7
Спеціалізований центр «Люменіс» пропонує клієнтам косметологічні та лікувальні процедури, проведені високотехнологічними апаратами. Фахівці клініки гарантують безболісність, абсолютну безпеку і високу якість процедур.
Київ вул. Глазунова, 3 (офис 1)
м.Лыбедская 17 5 м.Зверинецкая 22 9
Київська клініка "Доктор Юдіна" спеціалізується на процедурах омолодження, дерматології та косметології. Пацієнтам клініки надаються послуги наступних видів: дерматологічні процедури; догляд за обличчям і тілом; програми по скиданню зайвої ваги; омолодження.
Багатопрофільний медичний центр "Медіса" почав свою роботу в 1991 році. Серед основних профілів установи — стоматологія, гомеопатія і косметологія.
Київ ул. Джона Маккейна (кол. Івана Кудрі), 26
м.Голосеевская 9 4 м.Васильковская 13 6
Клініка Доктора Василишина дерматології та естетики займається лікуванням пацієнтів в області дерматології, косметології, психотерапії. Заснована лікарем вищої кваліфікаційної категорії, к. м. н. Василишиним А. А. Спеціалізується клініка на діагностиці та лікуванні вітіліго, апаратної лазерної терапії.