Клініки репродуктології в Києві (метро Почайна)

Можливо, вас цікавлять лікарі репродуктологи біля зуп. метро Почайна
Донорська сперма ( 1 доза) 8450 грн
Схема медикаментозної стимуляції овуляції і моніторинг протягом усього циклу стимуляції (без вартості медикаментів) 4050 грн
Знайдено 3 клініки

Наталія
Дружня атмосфера, клініка європейського рівня, але насамперед людяність і професіоналізм лікарів.Окрема подяка Марухно Валерію Васильовичу, многая літа
Tania T.
Хочу подякувати найпрекраснішому, чудовому лікарю, надзвичайному компетентному спеціалісту і просто хорошій людині. Цими словами можна описую Массуд Наталію Олександрівну. Ця людина по справжньому віддана своїй справі. Вона допомогла нам здійснити нашу найбажанішу мрію, яку ми так хотіли в чекали
Лично хочу сказать огромное спасибо Юлии Александровне!  Обращалась не в первый раз. Юлия Александровна всегда найдет время, всегда все спросит, выслушает, назначит доп. обследование (если это необходимо), объяснит, расскажет, поставит диагноз и назначит лечение. Очень опытный, квалифицированный врач. Она всегда внимательна, всегда на связи.   Спасибо вам за профессионализм, за отзывчивость, прекрасные человеческие качества!!!
Лілія
Дуже досвідчений та уважний лікар!!! Вивчає проблему до дрібниць. Компетентний, висококваліфікований. Була у багатьох лікарів, але саме цей лікар допоміг. Рекомендую!!!
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4)
м.Оболонь 23 4 м.Почайна 33 8
Медичний заклад «Мати та дитина» - це спеціалізована клініка, яка займається лікуванням та підтримкою жіночого репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2013 році. Серед перших пріоритетів установи – ДРТ. Приймають лікарі: Малова Юлия Александровна, Массуд Наталия Александровна
  • Вітрифікація ембріонів за кожен додатковий кріотоп 1 900
  • Вітрифікація ембріону/ооцитів 1 кріотоп при накопиченні + зберігання до 3 місяців 4 700
  • Рекріоконсервація 1 кріотоп 3 350
  • Вітрифікація яйцеклітин 1 кріотоп 8 900
  • Вітрифікація яйцеклітин 2 кріотопа 10 250
Працює з
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Пт: 09:00-17:00
Київ вул. Олексія Терьохіна, 4 , Антифіївка
м.Почайна 27 7 м.Тараса Шевченко 34 7
АМЦ "Мудрий Лікар" — клініка, яка надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг за такими напрямками: лікування безпліддя, ведення вагітності та оперативна гінекологія. У центрі також можна записатися на прийом до педіатра і уролога.
  • Доімплантаційна генетична діагностика, 24 хромосома, не більше 8 ембріонів 45 700
  • Доімплантаційна генетична діагностика, 24 хромосома, за кожен додатковий ембріон понад 8 7 600
  • Обов'язкове обстеження жінки перед програма ЕКО (лабораторна діагностика + УЗД ОМТ, МЗ, ЩЗ) 4 600
  • Обов'язкове обстеження чоловіка перед програма ЕКО (лабораторна діагностика + спермограма) 1 250
  • Консультація гінеколога-репродуктолога первинна + огляд от 550
Добробут
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 4 (корп. 5)
м.Оболонь 28 8 м.Почайна 29 6
Дитяча поліклініка на Оболоні "Добробут" — установа, яка спеціалізується на наданні широкого спектру послуг для дітей. Пріоритетні напрямки клініки — алергологія і дерматологія. Також у клініці приймають гастроентеролог, імунолог, гінеколог, невролог, педіатр, уролог, хірург, психолог та інші лікарі.