Видалення халязіона в Києві (Печерський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи в Печерському районі
Видалення халязіона «Здоровье столицы» 1800 грн
Видалення халязіона «Авен Про, специализированный медицинский центр» 150 грн
Видалення халязіона «КиндерКлиник (KinderKlinik), медицинский центр на Бендукидзе» 890 грн
Знайдено 5 клінік

Мар'яна
Дуже задоволена тим, що мого сина-підлітка позбавили від акне. Яке набридло вже своїм довгим існуванням. Але після декількох походів до лікаря та призначених процедур акне щезло, ніби його і не було ніколи... Дуже вдячна дерматологу Олені Різніченко та клініці загалом!
Одного разу у моєї донечки дуже сильно заболіло вушко. Біль був нестерпний, Маринка була неспокійна та постійно плакала. Ми звернулася за допомогою до Ольги Володимирівни. Дуже хороший та чуйний лікар! Поставилася до дитини з усією уважністю та чуйністю. Обстежила, поставила діагноз "гострий середній отит" та призначила лікування. Вже на наступний день моїй донечці було краще. Дякуємо!
Анастасія
Мій син хворіє полінозом. Весняно-літній період обертається для нас справжнім жахом, хоч бери і не виходь з дитиною на вулицю. Постійно закладений ніс, сльозоточивість. Знайомі порекомендували лікаря який спеціалізується з цих питань. Уже 2 роки лікуємося у Ірини Мирославівни. Дуже задоволені нею як лікарем. Дані нею рекомедації значно полегшили стан мого маленького сина. Зараз ми можемо спокійно гуляти на вулиці у період активного цвітіння рослин. Дякуємо Вам!
Мила
Сыну стало плохо уже под вечер, ночью - еще хуже! (( Решили срочно везти в КиндерКлиник (мы наблюдаемся у их педиатра). Хорошо, что у них есть круглосуточное отделение на Демеевке. Когда мы приехали, нас сразу же принял дежурный врач, сдали анализы, оказалось, вирус... Ребенку сделали укол, поставили капельницу. К счастью, сыну вскоре стало легче. Остались в клинике до утра. Потом нам прописали лечение и отправили домой. Врач все время оставался с нами на связи, я в чате задавала ему вопросы, оперативно получала ответы. А на следующий день вечером нам позвонил доктор и поинтересовался самочувствием сына. Очень необычно и очень приятно. Душевная клиника, в которой доктора выкладываются на все 100!
Київ Печерський узвіз, 19 (Інститут гомеопатії "Протос", 1 поверх, кабінет "Офтальмолог, Гомеопат")
м.Кловская 9 1 м.Арсенальная 25 8 м.Дворец спорта 23 11
Приватний кабінет доктора Т. Оксентюк «ДокторОк» спеціалізується на ефективних методах лікування і профілактики офтальмологічних захворювань, контактної корекції. При проведенні лікування застосовується і метод гомеопатії.
KinderKlinik
Вт: 09:00-19:00 Ср: 09:00-19:00 Чт: 09:00-19:00 Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00
6,2
Київ вул. Шовковична, 34в
р.Печерский
Багатопрофільна лікувально - діагностична клініка сімейної медицини «Здоров'я столиці» - це приватна амбулаторія високого стандарту обслуговування, орієнтована на максимальну зручність для клієнта, що надає широкий спектр медичних послуг на власній базі з залученням професійних, досвідчених фахівців різних спеціальностей.
6,2
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д)
м.Печерская 6 5 м.Зверинецкая 14 10 м.Дворец Украина 31 17
Медичний центр «Здравиця» — це сучасна клініка сімейної медицини, що поєднує діагностику, ендоскопію, малоінвазивної хірургію і травматологію, естетичну косметологію і фізіотерапію. Консультативне відділення включає сімейну терапію, педіатрію, кардіологію, неврологію, ендокринології, акушерство та гінекологію, урології, отоларингологію, офтальмологію і гастроентерологію. Тут представлені кваліфіковані фахівці, що ведуть лікування широкого спектру захворювань.
Київ вул. Підвисоцького, 19
м.Зверинецкая 11 6 м.Лыбедская 31 13
Спеціалізований медичний центр "Авен Про" - заклад, в якому виявляються діагностичні та лікувальні послуги різного профілю, а також надається сприяння для консультації або лікування за кордоном, якщо в цьому виникає необхідність. Фахівці клініки мають багаторічний досвід лікарської практики. Основна спрямованість клініки - пластична хірургія.