Сторінка 12. Клініки в Києві (Печерський район)

4,0
Знайдено 139 клінік

Сб Нед Цілодобово
Индира
Лікар справді знає що робить! Була на прийомі , все пройшло просто супер! Призначення детально розписані. Сподіваюся, лікування буде таким же. Відвідала лікаря вперше, прийом тривав близько години, не пошкодувала жодної витраченої гривні.
Antonina
Лікар дуже спокійна, вона уважна; у мене випадок заплутаний, розпитала мене по повній, з усіма можливими деталями. Вислухала всі мої припущення і відчуття і призначила необхідні аналізи. По частині діагностики, все більш ніж розгорнуто, я дуже задоволена.
Анатонина
Прийом був за часом. На всі питання, які у мене були, мені відповіли з максимальним розумінням суті проблеми. Все було дуже приємно, кваліфіковано і професійно. Препарати, які були призначені, ефективно діють. Спеціалістом задоволена.
Вадерий
Все добре, все вчасно, все якісно. Лікар дуже грамотний, приємний, надала змістовну консультацію дала. Призначила необхідні, для постановки діагнозу, аналізи. Після отримання яких, що і успішно зробила. Робою задоволена! Дякую!
Київ вул. Коновальця, 32 Б
м.Печерская 10 10
Кулейсер Клінік (Coolaser Clinic) — це клініка лазерної та клітинної медицини на Коновальця, що надає послуги з естетичної медицини. У центрі використовується сучасний лазер, що дозволяє позбутися дефектів шкірних покривів. Сучасне технічне оснащення сприяє комплексному омолодженню шкірних покривів, видалення шрамів і розтяжок будь-якої давнини.
Київ вул. Предславинська, 35 (корп. 11)
м.Дворец Украина 5 5 м.Лыбедская 17 6 м.Печерская 20 9
Спеціалізована клініка "Прайм" профілюється на наданні стоматологічних та ортопедичних послуг. Серед фахівців установи — кандидати медичних наук.
Київ вул. Крутий узвіз, 6/2 (Бессарабська площа) , Липки
м.Дворец спорта 10 5 м.Площадь Украинских героев 13 5
Багатопрофільна клініка "Евродент" надає допомогу пацієнтам при проблемах стоматологічного і косметологічного профілів. Серед пріоритетів установи — впровадження інноваційних технологій.
Київ вул. Євгена Коновальця, 44 Б (колиш. Щорса)
м.Печерская 6 2 м.Зверинецкая 15 7 м.Дворец Украина 24 13
Спеціалізована клініка "Інститут прогресивних стоматологічних технологій" почав функціонувати на початку 21 століття. Лікарі клініки поєднують лікарську діяльність з науковою.
Київ вул. Підвисоцького, 19
м.Зверинецкая 11 6 м.Лыбедская 31 13
Спеціалізований медичний центр "Авен Про" - заклад, в якому виявляються діагностичні та лікувальні послуги різного профілю, а також надається сприяння для консультації або лікування за кордоном, якщо в цьому виникає необхідність. Фахівці клініки мають багаторічний досвід лікарської практики. Основна спрямованість клініки - пластична хірургія.
Київ вул. Коновальця, 44 А
м.Печерская 5 1 м.Зверинецкая 16 4
Приватний кабінет психолога Железової Вікторії надає кваліфіковану психологічну допомогу, спеціалізується на когнітивно-емоційному напрямку. Приймаються діти віком від 7 років. Можливий виїзд фахівця додому. Зручний графік роботи. Великий практичний досвід роботи. Комфортні умови прийому, дотримання конфіденційності.
Київ вул. Лєскова, 3
м.Печерская 6 3 м.Арсенальная 23 8 м.Олимпийская 34 14
Спеціалізована клініка «Естетика» — це сімейна стоматологія. Послуги, які надаються в стоматології, профілактика та гігієна, терапевтичне лікування, ортопедія і ортодонтія, пародонтологія, дитяча стоматологія, хірургія. У клініці працює рентген-кабінет. Цифрова радіовізіографія: комп'ютерний візіографіческій знімок проводиться при мінімальному рентгенівському навантаженні.
Київ вул. Менделєєва, 10-Б
м.Лыбедская 16 8 м.Зверинецкая 19 6 м.Демеевская 25 9
Сіті Клініка + є медичним сервісом нового формату. Ми зібрали експертів, лікарів з великим досвідом роботи і сильним бажанням вилікувати свого пацієнта. Ми точно знаємо, що підходи до лікування пацієнта різного віку сильно відрізняються. Тому наші фахівці дуже добре знайомі з проблемами категорії 35+, бо починати бути здоровим ніколи не пізно! Після 40-ка життя тільки починається!
Київ б-р Дружби народів, 7
м.Лыбедская 12 5 м.Зверинецкая 16 6
Кабінет забору аналізів дерматовенеролога Гавриш Мирослава Васильовича проводить прийом пацієнтів, забір біологічного матеріалу для діагностики та досліджень. Вся діяльність ліцензована профільним міністерством. Діагностика виконується на сучасному якісному обладнанні, використовуються стерильні одноразові витратні матеріали вищої якості.
4,3
Київ бул. Лесі Українки, 28
м.Печерская 2 1 м.Дворец Украина 24 12 м.Арсенальная 29 9
Косметологічна клініка "Естет Центр" на Печерській відноситься до мережі клінік, що почали роботу в 2001 році, що займаються питаннями краси і здоров'я.