Лікувальна фізкультура в Києві (метро Осокорки)

Можливо, вас цікавлять лікарі лікарі лфк біля зуп. метро Осокорки
Лікувальна фізкультура «Благомед +» 500 грн
Лікувальна фізкультура «Наш доктор, медицинский центр на Срибнокильской» 114 грн
Лікувальна фізкультура «Центр доктора Бубновского на Тычины» 685 грн
Знайдено 4 клініки

Єфанова Наталя Миколаєвна
Все пройшло чудово. З оператором швидко підібрали час та клініку за місцем проживання поблизу. Лікар виявилась професіоналом своєї справи. Дуже задоволена і можу рекомендувати Олену Анаталіївну (ЛОР)!
Я рекомендую Ольгу Павловну, как хорошего и очень внимательного специалиста. Побольше бы таких врачей.
Тамара
Посетила сегодня доктора Онищенко О.П. Очень приятный и обходительный врач. Всегда даст нужный совет. Очень приятный и общительный докторю Рекомендую врача, как хорошего специалиста.
Анастасия
Очень хороший специалист. Уже несколько лет хожу только к ней. Она действительно старается максимально разобраться в болезни, дает очень полезные рекомендации и советы по лечению.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. 49-а Садова, 28 , Осокорки
м.Осокорки 9 м.Славутич 9
Клініка Віва (Viva) на Осокорках є багатопрофільним медичним закладом, співробітники якого надають професійну лікувально-діагностичну допомогу, як дорослому населенню, так і малюкам. Штат співробітників клініки представлений досвідченими лікарями, які мають високу кваліфікацію та вміють знайти підхід до кожного пацієнта. Клініка працює по 30 напрямам, що дозволяє надати медичні послуги в повному обсязі, починаючи від профілактики захворювань, діагностики і закінчуючи реабілітаційними заходами і лікарським наглядом після проведеної терапії.
Благомед
Київ вул. Анни Ахматової, 46
м.Позняки 21 5 м.Осокорки 18 6
Фахівці багатопрофільної клініки «Благомед» проводять комплексну діагностику та лікування різних захворювань репродуктивної, травної, нервової систем. Пацієнтам надаються наступні медичні послуги: лікувальний масаж; консультації фахівців: уролога; гінеколога; невролога; педіатра; отоларинголога; ультразвукова діагностика.
  • Лікувальна фізична культура 500
Cеть клиник "Наш доктор"
Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки 9 7 м.Осокорки 20 7
Медичний центр "Наш доктор" розпочала свою діяльність у 2004 році, спеціалізується на наданні медичної допомоги дітям, діагностиці та лікуванні різних захворювань.
Київ пр-т Тичини, 12 , Березняки
м.Левобережная 40 11 м.Осокорки 59 11
Медичний центр доктора Бубновського на Тичини відноситься до широкої мережі медичних центрів, займається лікуванням пацієнтів методом кінезітерапії. В основі методу лікування захворювань хребта без застосування хірургічних втручань або прийому лікарських препаратів. Фахівці центру пропонують кожному пацієнту індивідуально складену програму занять на багатофункціональних тренажерах.