Гістероскопічна міомектомія в Києві (метро Осокорки) (відкриті по нед. клініки)

Знайдено 4 клініки

Єва
Вся моя сімʼя обслуговується в цьому медичному центрі: мій тато ходить до подолога Ірини Станіславівни, я ходжу на чистку до Віти Анатоліївни, мої подруги ходять. Моя мама та її знайомі відвідують дерматологів. Хто нічого не робить, той не помиляється. Цей бренд працює вже 13 років. Я бачу їх розвиток! Завжди будуть ті, хто заздритиме чужим успіхам. Я їм довіряю!
Рафальська Анастасія Ігорівна
Відповідають на будь які питання
Устинова Ірина Сергіївна
Очень хороший врач и человек, рекомендую.
Микола
Дякую лікарю Урологу - Резнік Владислав за професійну та швидку допомогу в лікуванні хвороби. Відвідував центр на Осокорках, приємно вражений ввічливістю персоналу та гарним відношенням до пацієнтів
SENSAVI, сеть клиник
9,2
Акції
Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки 7 6 м.Осокорки 18 6
Медичний Центр SENSAVI на м. Позняки надає допомогу кваліфікованих фахівців в області амбулаторної хірургії, естетичної гінекології, дерматології, дитячої дерматології, медичної косметології, трихолог, подології, лазерної епіляції, гірудотерапії, урології, рефлексотерапії (голковколювання). Ми гарантуємо комплексний підхід до лікування, затишну атмосферу і програму лояльності для постійних відвідувачів. Основна перевага мережі — високий професійний рівень персоналу, комплексний підхід до лікування, сертифіковане обладнання та вживані препарати.
Київ вул. Срібнокільська, 20
м.Осокорки 8 5
Приватна медична клініка Oxford Medical — це найбільша мережа медичних центрів в Україні. Компанія надає широкий спектр послуг на протязі 15 років. Клієнтам доступна допомогу більше 30 кваліфікованих фахівців.
  • Лапароскопiчна субтотальна гiстеректомiя з додатками (без додаткiв) I категорiī складностi 18 000
  • Лапароскопiчна субтотальна гiстеректомiя з додатками (без додаткiв) II категорiī складностi 20 000
  • Лапароскопiчна субтотальна гiстеректомiя з додатками (без додаткiв) III категорiī складностi 22 000
SENSAVI, сеть клиник
9,2
Акції
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 13
м.Осокорки 12 4 м.Позняки 16 4
СЕНСАВІ (SENSAVI) — це медичний центр на Осокорках, що спеціалізується на індивідуальному та комплексному вирішенні в лікуванні основних захворювань. Робота клініки спрямована на визначення першопричини хвороби. На території медичного центру знаходиться обладнаний діагностичний центр. Він має у своєму розпорядженні сучасне технічне обладнання. Інструментальна та лабораторна діагностика проводиться на території клініки, що є економією часу і фінансів. Пацієнту не потрібно шукати інші центри, все проводиться в одному комплексі.
6,9
Київ вул. Михайла Гришка 1 , Позняки
м.Позняки 7 3 м.Осокорки 14 6
Оксфорд медікал (Oxford Medical) — це медичний центр в Києві на Гришка. Лікувально-діагностичний центр відноситься до міжнародної мережі клінік. Ключова його особливість — надання комплексних послуг з інструментальної діагностики організму з використанням сучасного технічного оснащення. Багатопрофільний центр має власну лабораторію, в якій можна проводити розширений пакет досліджень.