Радіохвильове лікування ерозії шийки матки в Києві (метро Осокорки)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Осокорки
Кріодеструкція / радіохвильова коагуляція зони дисплазії шийки матки (1 зони) 1760 грн
Знайдено 5 клінік

костя
Внимательный и грамотный врач,разобрался в моей проблеме с головокружениями и назначил лечения.Рекомендую
Была на приеме у Толчинского Вадима Викторовича. Очень внимательный и грамотный врач. Провел детальную консультацию, назначил лечение. Осталась очень довольна врачем как человеком и специалистом. Огромное Вам спасибо.
Олена
Все було чудово. Лікаря можна рекомендувати, це хороший фахівець, вирішує швидко проблему, знаходить спільну мову, допомагає в лікуванні. Тактика лікування у неї дуже хороша. Поки це найкращий лікар, до якого я зверталася. Дякую!
Анастасія
Дуже уважний і акуратний лікар. Викликає довіру. Відповіла на всі запитання й докладно пояснила суть проблеми і план лікування. Обстеження проходило у комфортній обстановці. Результати прийшли швидко. Буду звертатися ще. Рекомендую.
7,6
Київ вул. Анни Ахматової, 31
м.Позняки 8 5 м.Осокорки 24 10
Сучасний медичний центр "ВІзіум" надає кваліфіковану медичну допомогу для всієї родини, що включає інструментальну і лабораторну діагностику, вакцинацію, амбулаторне оперативне лікування, маніпуляції і медичні процедури, виклик лікаря додому до пацієнта.
  • РАДІОХВИЛЬОВЕ ЛІКУВАННЯ ШИЙКИ МАТКИ (1 ЗОНА) 3 100
  • РАДІОХВИЛЬОВЕ ЛІКУВАННЯ ШИЙКИ МАТКИ (2 ЗОНИ) 4 000
  • РАДІОХВИЛЬОВЕ ЛІКУВАННЯ ШИЙКИ МАТКИ ПОВТОРНА 1 925
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харьковская
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
  • Кріодеструкція / радіохвильова коагуляція зони дисплазії шийки матки (1 зони) 1 760
5,7
Київ вул. Днепровська набережна, 28
м.Осокорки 15
  • Радіохвильова коагуляція шийки матки 3 900
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції. Приймає лікар: Жидков Вадим Владимирович
3,0
Київ вул. Урлівська, 8 , Позняки
м.Позняки 18 4 м.Осокорки 17 4 м.Харьковская 36 9
Медичний центр "ВВ Клініка" Позняки — це сучасний центр, що надає багатопрофільні послуги. Кожен пацієнт отримає індивідуальну допомогу і підтримку. На території клініки працюють кваліфіковані фахівці.