Переривання вагітності (аборт) в Києві (метро Осокорки)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Осокорки
Прерывание беременности (аборт) «Допомога Плюс, клиника на Осокорках» 17000 грн
Медикаментозне переривання вагітності 4500 грн
Медикаментозне переривання вагітності (Консультація, ЗАК, RW, час зсідання крові, УЗД (контроль) без вартості медикаментів) 7700 грн
Знайдено 4 клініки

Муратов Віктор Михайлович
прйом пройшов зрозуміло
Аня
Лучшая клиника в Киеве, лучший персонал, настолько качественный подход к клиенту! Все приветливые, подскажут, скажут, проведут, кто за качество и комфорт, обязательно обращайтесь сюда
Наталия
Смело рекомендую клинику. Все чисто, современно, персонал вежливый и приветливый. Особенно хочу отметить врача Краснопольскую Оксану Сергеевну. Проводили 2 операции (удаление фиброаденом в груди и позже удаление родинок) и все было на высшем уровне! Сразу видно, что профессионал своего дела. Очень компетентная, внимательная и заботливая. Операции прошли удачно, рубцы все красивые, никаких осложнений
Ніна
Вона уважно ставиться до пацієнтів, ретельно розповідає, що і як потрібно робити. Я дуже їй вдячна, що вона порекомендувала мені що потрібно змінити та на що звернути увагу. Я із задоволенням буду ходити до такого лікаря, якщо щось трапиться.
Київ вул. Урлівська, 40
м.Осокорки 26 9 м.Позняки 27 8
  • Медикаментозне переривання вагітності (Консультація, ЗАК, RW, час зсідання крові, УЗД (контроль) без вартості медикаментів) 7 700
Допомога Плюс
Київ наб. Дніпровська, 26 І , Осокорки
м.Осокорки 2 1 м.Славутич 12 3
Допомога Плюс на Осокорках — медичний заклад, що спеціалізується на наданні повного спектру послуг в області гінекології, мамології, урології, проктології, ортопедії та пластичної хірургії.
  • Переривання вагітності (аборт) на різних термінах 17 000
Київ пр-т Бажана, 16 (офіс 1)
м.Осокорки 14 1 м.Позняки 8 4
Медичний центр «Вемар» - це спеціалізована клініка, яка займається проблемами в гінекологічній і урологічній сфері медицини. Заклад заснований влітку 1998 року серед перших в приватній медицині. У медичному центрі працюють лікарі таких напрямків: акушери-гінекологи, урологи, андрологи та сексологи.
  • Медикаментозне переривання вагітності 4 500
Сити Клиника
Київ вул. Анни Ахматової, 46 А
м.Осокорки 17 6 м.Позняки 2 6
Багатопрофільний медичний заклад "Сіті Клініка" охоплює три напрямки — сімейна медицина, гінекологія і малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті клініки досвідчені лікарі, серед яких доктори та кандидати наук в галузі медицини.
  • Медикаментозне перериваня вагітності 5 100