Ведення вагітності в Києві (метро Оболонь)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Оболонь
Програма спостереження вагітності "Стандарт" 25300 грн
Ведення фізіологічної вагітності ”Максимум” (пакет включає всі необхідні клінічні, лабораторні та інструментальні методи обстеження) 28000 грн
Знайдено 7 клінік

Tania T.
Хочу подякувати найпрекраснішому, чудовому лікарю, надзвичайному компетентному спеціалісту і просто хорошій людині. Цими словами можна описую Массуд Наталію Олександрівну. Ця людина по справжньому віддана своїй справі. Вона допомогла нам здійснити нашу найбажанішу мрію, яку ми так хотіли в чекали
Клара
Пришла сюда на УЗИ второго ребенка, очень удобно, что можна оставить дитё поиграть в десткой комнате, пока мама занята, особенно если из-за обстоятельств не с кем было оставить. Персонал внимательный и вежливый, а врачи всё доступно объясняют что и как. Без вот этого "всё хорошо" или "в квадрате б3 затемнение" что-то такое. Теперь думаю и вести беременность здесь.
Лично хочу сказать огромное спасибо Юлии Александровне!  Обращалась не в первый раз. Юлия Александровна всегда найдет время, всегда все спросит, выслушает, назначит доп. обследование (если это необходимо), объяснит, расскажет, поставит диагноз и назначит лечение. Очень опытный, квалифицированный врач. Она всегда внимательна, всегда на связи.   Спасибо вам за профессионализм, за отзывчивость, прекрасные человеческие качества!!!
Юлія
Марія Миколаївна є розумним та високопрофільним фахівцем. Завжди уважна, чуйна та добра. Я дякую Богу, що надав мені можливість зустрітися саме з нею. Завдяки їй я успішно завагітніла і була під наглядом та контролем постійно та цілодобово. Їй не байдужа доля кожного її пацієнта. Вона дійсно є тим лікарем, який любить свою професію. Крім того, не призначає зайві аналізи та препарити. Для мене, особисто, Вона залишиться найкращим лікарем.
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д
м.Оболонь 14 2 м.Минская 20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
  • Ведення фізіологічної вагітності ”Максимум” (пакет включає всі необхідні клінічні, лабораторні та інструментальні методи обстеження) 28 000
  • Ведення фізіологічної вагітності ”Базовий” (пакет включає всі необхідні клінічні, лабораторні та інструментальні методи обстеження до 30 тижнів) 25 000
  • Ведення фізіологічної багатоплодової вагітності ”Особливий” (пакет включає всі необхідні клінічні, лабораторні та інструментальні методи обстеження) 30 000
  • Ведення ускладненої одноплідної вагітності групи високого ризику ''Індивідуальний'' (пакет включає всі необхідні клінічні, лабораторні та інструментальні методи обстеження) 30 000
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4)
м.Оболонь 23 4 м.Почайна 33 8
Медичний заклад «Мати та дитина» - це спеціалізована клініка, яка займається лікуванням та підтримкою жіночого репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2013 році. Серед перших пріоритетів установи – ДРТ.
  • Програма спостереження вагітності "Стандарт" 25 300
  • Програма спостереження вагітності "Стандарт +" 29 500
  • Програма спостереження вагітності "Індивідуальна" 35 500
  • Програма спостереження вагітності "Індивідуальна" (з 20 тижня вагітності) 24 900
  • Програма спостереження вагітності "Індивідуальна" (з 28 тижня вагітності) 21 300
Працює з
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Пт: 09:00-17:00
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Макіївська, 8
м.Минская 47 15 м.Оболонь 49 12
Медичний центр "Мати та дитина" — це спеціалізована клініка, яка займається репродуктивним здоров'ям. Пріоритетний напрям установи - допоміжні репродуктивні технології.
  • Програма спостереження вагітності "Стандарт" 25 300
  • Програма спостереження вагітності "Стандарт +" 29 500
  • Програма спостереження вагітності "Індивідуальна" 35 500
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00 Пт: 09:00-16:00 Сб: 09:00-16:00
6,7
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 48
м.Героев Днепра 17 5 м.Минская 25 6 м.Оболонь 38 7
Альфа-Віта — це спеціалізований медичний центр, який відкрив свої двері на Оболоні. Основний напрямок діяльності м комплексна діагностика організму з використанням сучасного технічного оснащення. На території центру приймають профільні фахівці. Ультразвукове дослідження проводиться кваліфікованими лікарями. Сучасне обладнання дозволяє оцінити стан органів та систем організму на клітинному рівні, виявити причину скарг і поганого самопочуття.
Добробут
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 16 В
м.Оболонь 19 4 м.Минская 14 6
Поліклініка для дітей і дорослих "Добробут" на Оболоні — установа, що надає широкий спектр медичних послуг. У клініці можна записатися на прийом до судинного хірурга, проктолога, уролога, офтальмолога, педіатра, ЛОР-лікаря, травматолога та інших фахівців.
Добробут
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 4 (корп. 5)
м.Оболонь 28 8 м.Почайна 29 6
Дитяча поліклініка на Оболоні "Добробут" — установа, яка спеціалізується на наданні широкого спектру послуг для дітей. Пріоритетні напрямки клініки — алергологія і дерматологія. Також у клініці приймають гастроентеролог, імунолог, гінеколог, невролог, педіатр, уролог, хірург, психолог та інші лікарі.
Київ Пр. Правди, 41-Е , Виноградар
м.Сырец 48 18 м.Дорогожичи 1 час 05 19 м.Оболонь 1 час 11 15
Медичний центр "Євмакс" на Виноградарі надає послуги сімейної медицини, діагностики, педіатрії, гінекології, урології, кардіології, неврології тощо. Тут працюють досвідчені фахівці з персональним підходом до кожного пацієнта.