Кріомасаж в Києві (метро Оболонь)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи біля зуп. метро Оболонь
Кріомасаж «КиндерКлиник (KinderKlinik), медицинский центр на Вышгородской» 390 грн
Кріомасаж «Вита Медикал, медицинский центр на Бальзака» 180 грн
Знайдено 2 клініки

Аліна
Були на прийому і лікаря Антоненко І.М. Дуже задоволенні прийомом і відношенням , лікар - чуйний , і уважний , з легкістью знаходить спільну мову з дітками . Обов’язково повернемось !
Roman Nesterenko
Я долго оттягивал поход к урологу, всегда думал о подобных проблемах, как о чемто постыдном. Оказалось не все так страшно, Цымбала Тарас Мирославович крайне деликатно относится к своим пациентам и находит нужные слова. Рекомендую обращаться только к нему
Сергей Бойко
Цымбал Тарас Мирославич, помог мне справиться с мочекаменной болезнью. Уверенно рекомендую это медицинское учреждение и этого специалиста.
Evgen Kylik
Лечился у Цымбал Т.М. Доктор он бесподобный, не делает глупых назначений, а только необходимое и действенное. Спасибо вашей клинике, за таких спецов!
Київ вул. Вишгородська, 45/2
м.Героев Днепра 57 11 м.Минская 57 13 м.Оболонь 57 11
  • Кріомасаж спини/ зони декольте (1 процедура) 390
  • Кріомасаж спини/ зони декольте (цикл із 5 процедур), включаючи повторну консультацію лікаря-дерматовенеролога дитячого для оцінки динаміки 1 750
  • Кріомасаж спини/ зони декольте (цикл із 10 процедур), включаючи повторну консультацію лікаря-дерматовенеролога дитячого для оцінки динаміки 3 400
Віта Медікал
Київ вул. Оноре де Бальзака,80
м.Лесная 18 м.Оболонь 17
Віта Медікал — це сучасний медичний центр на Бальзака у Києві. Це унікальне місце, основне завдання якого полягає в збереженні міцного здоров'я та гарного самопочуття на довгі роки.