Пластика вуздечки крайньої плоті в Києві (Оболонський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи в Оболонському районі
Пластика вуздечки крайньої плоті «Вита Медикал на Оболони» 6700 грн
Пластика вуздечки крайньої плоті «МедЛайн, медицинский центр» 3000 грн
Пластика вуздечки крайньої плоті «Амеда (Ameda), детский стационар» 4250 грн
Знайдено 5 клінік

Сб Нед Цілодобово
Ангелина
Іванов Олександр Володимирович. Неймовірно вдячна лікарю,рекомендую своїм знайомим,родичам та іншим..Дуже світла та позитивна людина,як лікар-професіонал своєї справи.Дуже рекомендую!!!Як добре що в наш час є такі лікарі!!!
Игорь Константинович - врач с большим интересом к своей профессии и с чутким отношением к пациентам, что явно помогает в усовершенствовании знаний. Подробно описал следственно-причинные связи в заболевании, без назначения излишних диагностик назначил диагностики емкие и несущие полную информацию: МСКТ и цистоскопию обзорную. Цистоскопию провел с помощью современнейшего оборудования, очень аккуратно и безболезненно, одновременно показывая на экране и подробно комментируя состояние органа в каждой его части. Цистоскопию приходилось проходить ранее, очень большая разница в процессе прохождения на современном оборудовании и, соответственно, в принятии решения о вариантах лечения.
Хочу выразить огромное человеческое спасибо!!!Спасибо, что есть такие Врачи как уролог Холохаренко Игорь Константинович.У меня проблемы с почками уже много лет (камни), плюс у нас с мужем ещё проблемы с зачатием ребёнка. Решились на ЕКО, пункцию взяли, ембрионы получили, а вот как дошло дело до переноса, начались карусели с почками. Меня лечили по разному, в основном антибиотиками, но лучше не ставало.Перенос отложили, уже даже и стала переживать что он не состоится с моими проблемами. Но тут мне моя гинеколог по счастливому случаю нашла Игоря Константиновича, я к нему попала на прием, и тогда как снова родилась на свет.Он к себе расположил с первой минуты встречи и сказал, что все будет хорошо.Назначил лечение, НЕ антибиотиками, и через две недели - я огурчик, и что самое ВАЖНОЕ - мне сделали перенос и мы вот ждём положительный результат - две полоски на тесте.Спасибо за тёплый приём, профессиональный подход и постоянную консультацию.Рекомендую!!!
Герман
Це найкращий лікар, за весь час мого спілкування з гінекологами. Цього лікарю, та людині з великої літери, я можу довірити і тіло, і душу. Побільше б таких високопрофесійних лікарів. Консультуюся та лікуюся лише у неї. Щиро вдячна!
Сеть клиник "Медиком"
5,4
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь 25 4 м.Почайна 32 11 м.Минская 33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі «Медіком», пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей, медогляди на різних етапах життя дитини, фізіотерапевтичні процедури, ультразвукові дослідження.
Вита Медикал
5,2
Київ вул. Зої Гайдай, 5
м.Минская 13 3 м.Героев Днепра 17 2
Київський медичний центр "Віта Медікал" є багатопрофільним, в ньому ведуть прийом лікарі багатьох спеціальностей, серед яких доктори медичних наук, лікарі вищої категорії. Пацієнтам надаються послуги наступних категорій: електрокардіограма з розшифровкою; апаратне вимірювання пульсу і тиску; добове зняття електрокардіограми; фіброколоноскопії; ФГДС; pH-метрія; діагностика виразкової хвороби; лікування ігрової залежності; вихід з депресії; усунення страхів і фобій; порушення лактації; підготовка до гормональної терапії; усунення тріщин сосків; різні види масажу; багато іншого. Приймає лікар: Холохаренко Игорь Константинович
Київ пр-т Володимира Івасюка, 20
м.Минская 11 2 м.Оболонь 20 4
Багатопрофільний медичний центр "МедЛайн" пропонує пацієнтам широкий вибір послуг з діагностики захворювань, консультації фахівців з різних напрямків. Медичний центр має доросле та дитяче відділення.
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ вул. Богатирська, 30 (пов. 5)
м.Героев Днепра 38 5
Цілодобовий дитячий стаціонар "Амедіа" - відділення мережі сімейних клінік Києва, в якому забезпечується кваліфікований сестринський догляд і проведення необхідних маніпуляцій, процедур. Стаціонар обладнаний всім необхідним для спільного перебування в палаті дитини з супроводом: санвузлом, душовою кабіною, кондиціонером, ТБ, Wi-Fi, ліжком, кріслом-ліжком для супроводжуючих.
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ вул. Оболонська Набережна, 1, корп. 3
м.Оболонь 27 6 м.Почайна 47 11
Амедіа - багатопрофільна сімейна клініка, орієнтована на відновлення і підтримку здоров'я Вашої сім'ї. Для цього у нас є все необхідне - кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання і, безумовно, уважне ставлення персоналу клініки.