Аналізи на цукровий діабет в Києві (метро Мінська)

Цукровий діабет (глікований гемоглобін, С-пептид, індекс НОМА (глюкоза, інсулін, індекс НОМА)) 590 грн
Пакет №9 "Цукровий діабет, діагностика" (6 показників: Глюкоза крові, HbA1c, С-пептид, Інсулін, Індекс НОМА) 465 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Лара
Пару місяців тому зрозуміла, що стану мамою. Вибрали з чоловіком цю клініку, щоб пройти обстеження, зробити УЗД, бо недалеко від будинку. Але й надалі думаємо приходити сюди, все сподобалося.
В «Новой диагностике» я сдавала анализы для выяснения инфекции. Меня все устроило, результаты пришли вовремя, очень помогли при постановке диагноза. Также меня порадовал вежливый персонал и новейшее оборудование.
Во время лечения я всегда делаю анализы только в «Новой диагностике» на пр. Свободы. Во первых, мне удобно туда добираться, во вторых, результат всегда быстрый и качественный. Здесь все исследования делаются автоматически.
Несколько лет я вынуждена делать онкологическую диагностику систематически. Побывав в нескольких местах, я определила, что «Новая диагностика» самая качественная лаборатория в нашем городе. Исследования всегда точные. Благодаря этой лаборатории мое лечение более эффективное.
Днепролаб
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 27
м.Минская 12 3 м.Оболонь 17 7
У відділенні за адресою проспект Героїв Сталінграда, 27 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу та сечі.
  • Цукровий діабет (глікований гемоглобін, С-пептид, індекс НОМА (глюкоза, інсулін, індекс НОМА)) 590
Cеть "Новая диагностика"
Київ пр-т Свободи, 22
м.Оболонь 14 м.Минская 17 м.Сырец 19
Філія мережі медичних лабораторій "Нова діагностика" Виноградар спеціалізується на проведенні різних діагностичних лабораторних досліджень, в тому числі не мають аналогів в країні.
  • Пакет №9 "Цукровий діабет, діагностика" (6 показників: Глюкоза крові, HbA1c, С-пептид, Інсулін, Індекс НОМА) 465
  • Пакет №10 "Цукровий діабет, контроль" (2 показника: Глюкоза крові, HbA1c) 180
Сеть клиник "Медиком"
5,4
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь 25 4 м.Почайна 32 11 м.Минская 33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі «Медіком», пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей, медогляди на різних етапах життя дитини, фізіотерапевтичні процедури, ультразвукові дослідження.