Бюгельне протезування зубів в Києві (метро Либідська)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Либідськая
Бюгельне протезування зубів «Прайм, отделение стоматологии №2» 3800 грн
Бюгельне протезування зубів «Формула, стоматологическая клиника» 8500 грн
Бюгельне протезування зубів «Укрселт (Ukrselt), стоматологический центр» 9000 грн
Бюгельне протезування зубів «СИЮ Дентал (SIY Dental), клиника цифровой стоматологии» 12000 грн
4,0
Знайдено 4 клініки

Сб
Лікар вміє дохідливо розповісти, пояснити, заспокоїти, якщо потрібно. Високопрофесійний рівень роботи, якісне лікування. Уже не перший раз звертаюся. Завжди впевнена у найкращому результаті. Щиро вдячна за турботу про мене. Дякую!
Сподобалося, що лікар висококваліфікований! Дала розгорнуту консультацію, тепер я повністю розумію суть моєї проблеми, запропонувала декілька шляхів вирішення проблеми. Разом ми обрали найоптимальніший. Дякую за кваліфікацію!
Антон
Я був тільки на консультації, про кваліфікацію можу сказати тільки те, що вона на досить високому рівні. Рекомендації звучать дуже переконливо, детально, дохідливо. Я отримав відповіді на всі мої запитання. Спасибі!
Роман
Відмінний прийом, я всім задоволений, шикарний спеціаліст. Видно, що людина професіонал своєї справи. Він і заспокоїв, і дав цінні рекомендації. Дуже хороший фахівець! Неодмінно прийду повторно та буду рекомендувати!
Київ вул. Предславинська, 35 (корп. 11)
м.Дворец Украина 5 5 м.Лыбедская 17 6 м.Печерская 20 9
Спеціалізована клініка "Прайм" профілюється на наданні стоматологічних та ортопедичних послуг. Серед фахівців установи — кандидати медичних наук.
Київ вул. Велика Васильківська, 134
м.Лыбедская 1 2 м.Дворец Украина 10 1
Стоматологічний центр Укрселт (Ukrselt) - сучасна клініка, що надає пацієнтам широкий перелік послуг в галузі стоматології. Основні напрямки роботи установи: функціональна стоматологія, терапія і ендодонтія, ортопедія, лазерна стоматологія, хірургічна стоматологія, гігієна та пародонтологія, імплантація.
4,3
Київ вул. Тверська, 2
м.Дворец Украина 6 7 м.Лыбедская 14 6 м.Зверинецкая 19 4
Спеціалізований центр стоматології «Формула» надає такі послуги — естетична стоматологія, лікування карієсу і зубних каналів, запалення ясен. Також в стоматології проводиться імплантація, протезування та вирівнювання зубів, а також дитяча стоматологія. Діагностика проводиться за допомогою сучасного панорамного рентген-апарату PLANMECA PROLINE XC виробництва Фінляндія. Для професійної гігієни застосовується AIR-FLOW S2.
3,7
Київ пр-т Лобановського, 4 В
м.Вокзальная 43 14 м.Лыбедская 78 17 м.Шулявская 65 36
Клініка цифрової стоматології SIY Dental є однією з передових стоматологій Києва за якістю наданого лікування. Високий рівень професіоналізму підтверджується наявністю багатьох нагород і сертифікатів в області зубної імплантології, ортопедії, протезуванні, хірургії, а також терапевтичної, естетичної та ортодонтичної стоматології. Дані сертифікати підтверджують професіоналізм як окремо взятого фахівця, так і всієї клініки в цілому.