Кодування від паління в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі наркологи
Кодування від паління «Кабинет психотерапевта-нарколога Таратухина Ю. А.» 2800 грн
Кодування від паління «Ноу Хау Мед» 2300 грн
Знайдено 12 клінік

Сб Нед Цілодобово
Степан
Прием был на высшем уровне! Андрей Иванович провел сеанс, дал свои рекомендации и назначил медикаменты. Мне понравилось его внимание ко мне и человеческое отношение. Даже после разговора с ним - стало легче, он относиться к пациенту не просто как к больному, а как к человеку. Огромное ему спасибо, я очень рад, что есть такие врачи, как Андрей Герасименко!
Консультація сподобалась. Лікар дуже кваліфікований. Я думаю, будемо далі працювати разом і вирішимо мої психологічні труднощі. Дякую вам, Андрій!
Сергій
Дуже задоволений результатами роботи з Андрієм Івановичем. Знайшов до мене індивідуальний підхід, лікування дає свої результати.
Олена
З лікарем вже провели пару сеансів. Можу сказати, що вже відчула результат. Дякую, будемо працювати і далі. Ви найкращий!)
Київ вул. Коцюбинського, 8А
р.Шевченковский
Багатопрофільний комплекс наркології і психіатрії «Ренесанс-Київ» надає екстрену допомогу в Києві залежним від алкоголю та наркотиків, допомагає людям, які потрапили в складну життєву ситуацію, позбутися від вузького спектра залежностей, супутніх психічних розладів, посттравматичного стресу, депресивного стану, панічних атак
Київ вул. Хмельницька, 10 (офис Б8-2)
м.Святошин 10 4
Герасименко Андрій Іванович — лікар вищої категорії, спеціалізується на психіатрії, психотерапії і наркології. Стаж роботи: 20 років. Проводить очні та дистанційні консультації, при необхідності виїжджає до дому пацієнта.
Многопрофильный наркологический комплекс Ренессанс-Киев
Київ вул. Озерна, 3 , Осокорки
м.Осокорки 14
Кабінет нарколога Царука Євгена надає кваліфіковані послуги у галузі психіатрії та наркології. Спеціаліст у центрі проводить первинний огляд пацієнтів, призначає кваліфіковане лікування. Також проводить реабілітаційну роботу з пацієнтам і їх родичами.
6,1
Київ вул. Попудренка, 32
м.Дарница 6 4 м.Черниговская 11 3
Спеціалісти клініки доктора Чорномиза спеціалізуються на еферентній терапії, проводять виведення з організму токсинів, отрут і хімікатів. Пацієнтам надаються медичні послуги наступних категорій: консультації уролога, дерматолога, гінеколога, хірурга, гастроентеролога, терапевта, сімейного лікаря, нарколога. Також в клініці проводиться комплексне діагностичне обстеження.
Київ вул. Михайлівська, 22 А , Поділ
м.Контрактовая площадь 7 м.Тараса Шевченко 12
Центр розвитку особистості Сергія Устименко "Ефект" надає професійну психологічну підтримку в кризових ситуаціях, при виникненні сімейних або особистісних конфліктів, допомагає пацієнтам, які мають фобії, страхи, нав'язливі стани або знаходяться в стані депресії.
Київ вул. Будіндустрії, 5 А
м.Выдубичи 13 4 м.Славутич 56 11 м.Демеевская 20
Колектив сучасного медичного центру "Наркологічна клініка Кадирова" надає кваліфіковану допомогу в лікуванні наркологічної, алкогольної та інших видів залежності.
Київ вул. Героїв Сталінграду 2Д
м.Оболонь 27 5 м.Почайна 37 10
Багатопрофільна клініка «Ноу Хау Мед» займається діагностуванням, лікуванням, профілактикою хвороб серця, судин, шкіри, ендокринної системи. У центрі ведуть прийом фахівці різного профілю.
Київ вул. Раїси Окіпної, 2 (Готель "Турист", поверх 19, офіс 14)
м.Левобережная 2 4 м.Дарница 18 8
Спеціалізований Приватний кабінет психотерапевта-нарколога Таратухина Ю. А. надає допомогу пацієнтам з алкогольною, нікотиновою, ігровий, наркотичною залежністю.