Офтальмоскопія очного дна в Києві (Голосіївський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи в Голосіївському районі
Огляд очного дна 600 грн
Офтальмоскопія в зворотному виді (очне дно) (одне дослідження) 150 грн
Знайдено 6 клінік

Ольга Николаевна
Выражаю благодарность Лавриненко Владиславе Владимировне за неоднократно проделанную помощь. Семьей не раз обращались к ней. Мало того, что она терапевт хороший, но и ещё как человек простая, милая, отзывчивая. Назначенные лечения всегда эффективные. Спасибо Вам большое!
Ира
У меня очень часто болел живот, чувствовала дискомфорт. Но последний раз, когда после приема еды началась рвота поняла, нужно срочно принимать меры! Подруга посоветовала обратиться к Елене Михайловне. Я счастлива, что обратилась именно к ней. Она прекрасный гастроэнтеролог. Врач с большой буквы. В лечение язвы сильно мне помогла.
Я знакома с Карповой Мариной Анатольевной уже несколько лет. Это косметолог "от Бога". Благодаря ей состояние моей кожи улучшилось, исчезли высыпания. Она помогла мне подобрать правильный уход за кожей. Без нее, моя кожа бы так не сияла красотой и свежестью. Спасибо.
Алина
Была на приеме у невролога в "Клиника Образцова". Хочу выразить свою благодарность о оказанной мне помощи. Доктор назначила эфективное лечение моей проблемы с которой я обратилась. В дальнейшем буду обращаться только в эту клинику.
8,7
Київ вул. Юлії Здановської, 71 В
м.Выставочный центр 5
  • Огляд очного дна - 400
  • Фото ока (переднього відрізка або очного дна) - 600
Київ вул. Касіяна, 2/1
м.Ипподром 7 4 м.Теремки 25 6
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Образцова" спеціалізується в області сімейної медицини, проводить діагностику і лікування дітей з 3 років і дорослих. У медичному центрі пацієнтів приймають сімейний лікар, отолорінголог, терапевт, невропатолог, ендокринолог, психотерапевт, дерматолог, хірург, хірург-онколог, ортопед-травматолог, окуліст, рефлексотерапевт, акушер-гінеколог, лікар УЗД.
  • Огляд очного дна 600
Cеть клиник "Визиум"
Київ вул. Ломоносова, 58
м.Ипподром 18 7 м.Выставочный центр 19 5
Офтальмологічна клініка "Візіум" на Голосієво входить до складу мережі спеціалізованих клінік, займається діагностикою зору, лікуванням косоокості, амбліопії, короткозорості та далекозорості, катаракти у дорослих і дітей. Прийом пацієнтів здійснюють лікарі-офтальмологи, які отримали вищу кваліфікаційну категорію.
  • Огляд очного дна (за направленням вузьких спеціалістів) 550
Київ вул. Дєміївська, 16
м.Демеевская 7 3 м.Голосеевская 11 5
  • Огляд очного дна з фундус лінзою 350
6,7
Київ вул. Будіндустрії, 5 А
м.Выдубичи м.Зверинецкая м.Славутич
Медичний комплекс МРІЯ — сучасна медична установа, яка надає широкий спектр послуг лікувально-діагностичного профілю. На консультації лікар насамперед проводить опитування пацієнта, акцентуючи увагу на часі появи, виразності симптомів хвороби. Після цього слідує огляд, вимірювання артеріального тиску, температури, оцінка шкірних покривів.
  • Офтальмоскопія в зворотному виді (очне дно) (одне дослідження) 150
ADONIS
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській створений, для максимального задоволення потреб українців у сучасному та якісному медичному обслуговуванні. Ми пропонуємо нашим пацієнтам найповніший спектр консультацій та діагностичних обстежень згідно з сучасними європейськими протоколами. На базі кліники працюють висококваліфіковані лікарі різних спеціальностей, кабінети ультразвукових та ендоскопічних досліджень, технологічні операційні та сучасна лабораторія.