Клініки косметології в Києві (метро Голосіївська)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи біля зуп. метро Голосіївська
Консультація косметолога 670 грн
Консультація косметолога 680 грн
Консультація косметолога 500 грн
Консультація косметолога 1100 грн
Консультація косметолога 5000 грн
Знайдено 7 клінік

Игорь
Консультация косметолога помогла мне избавиться от некрасивой родинки на лице, которая доставляла мне массу неудобств. Благодаря стараниям врача я стал чувствровать себя намного уверенней. Спасибо,
Проблема с кожей лица у меня присутствовала с подросткового возраста. Прошло уже несколько лет, но кожа всё ещё в очень плохом состоянии. Что я только не делала, чтобы избавиться от прыщей: мази, крема, скрабы. После использования очередного неэффективного крема я обратилась за консультацией к косметологу. После назначенного курса лечения моя кожа стала гладкой и красивой, как у куклы, я и не надеялась на такой результат! Спасибо!
Лариса
Сыпь на коже появилась еще в подростковом возрасте, но потом я видимо занесла инфекцию, когда давила мелкие прыщики и уже на лице не было свободного места. Воспаления начинались с мелкой сыпи и заканчивались большими красными волдырями. Конечно, перепробовала все: разные мази, лекарства, настойки, которыми лечила кожу. Но ничего не менялось. Знакомая посоветовала сходить на консультацию к косметологу. Я некоторое время сомневалась, но как оказалось зря. Доктор просто спасла мое лицо, сделала чистку, не оставив никаких следов и шрамов, научила следить и ухаживать за кожей, используя разные препараты, чтобы такого больше не было. Очень благодарна ей за помощь)
Анатолий
Долгое время у меня были угри на коже лица и спины. Пробовал использовать косметические и лекарственные препараты, но ничего не помогало. На консультацию к косметологу было как-то неудобно записываться — все-таки парень, а к косметологу вроде только девушки ходят. Когда ситуация ухудшилась, таки решил обратиться к врачу. На приеме был приятно удивлен отношением врача и тактичностью с которой она подощла к этому вопросу. Назначенный курс лечения помогает — угрей стало намного меньше и я очень благодарен за это своему врачу.
Київ ул. Джона Маккейна (кол. Івана Кудрі), 26
м.Голосеевская 9 4 м.Васильковская 13 6
Клініка Доктора Василишина дерматології та естетики займається лікуванням пацієнтів в області дерматології, косметології, психотерапії. Заснована лікарем вищої кваліфікаційної категорії, к. м. н. Василишиним А. А. Спеціалізується клініка на діагностиці та лікуванні вітіліго, апаратної лазерної терапії.
Київ вул. Велика Китаївська, 10а
м.Демеевская 17 4 м.Голосеевская 30 16 м.Выдубичи 39 15
Медичний заклад "Топ Лазер" проводить великий спектр косметологічних послуг з використанням лазерної техніки. Центр відвідують як чоловіки, так і жінки. Відвідувачі тут можуть поправити здоров'я, пройти омолоджуючі процедури або усунути естетичні недоліки. Приймають лікарі: Чернышова Людмила Александровна, Пастушенко Виктория Андреевна, Писаренко Екатерина Петровна
Київ пр-т Голосіївський, 74
м.Голосеевская 1 10 м.Демеевская 13 2 м.Васильковская 19 8
Профільний центр «Люменс» спеціалізується на косметологічних і фізіотерапевтичних процедурах із застосуванням високотехнологічних апаратів. У результаті процедур, проведених у центрі «Люменіс», поліпшується кровотік і лімфоток, прискорюється виведення токсинів, омолоджується шкіра, знижується вага, коригується фігура, зникають набряки, підвищується тонус шкіри, зменшується целюліт, поліпшуються трофічні і обмінні процеси в м'язах і тканинах. Приймають лікарі: Яриновская Анна Викторовна, Полищук Людмила Георгиевна, Ратушина Марина Юрьевна
3,0
Київ вул. Голосіївська, 13 А
м.Голосеевская 15 м.Демеевская 15
Сити Клиника
Київ пр-т Науки, 30
м.Демеевская 21 9 м.Голосеевская 24 9 м.Выдубичи 40 17
Спеціалізована профільна сучасна "Сіті Клініка" працює в трьох основних напрямках медицини: ендокринологія, гінекологія та репродуктологія, хірургія одного дня. Приймає лікар: Калиниченко Алена Юрьевна
  • Гігієнічна чистка обличчя (комбінована) ультразвук та шліфування 1 300
  • Фонофорез (ультразвукова терапія) 1 сеанс 250
  • Ультразвукова чистка обличчя 1 000
  • Комбінована чистка обличчя 1 300
  • Пілінг мигдальний 750
Київ вул. Дєміївська, 16
м.Демеевская 7 3 м.Голосеевская 11 5
  • Кріомасаж обличчя (1 процедура) 390
  • Кріомасаж обличчя (цикл із 5 процедур), включаючи повторну консультацію лікаря-дерматовенеролога дитячого для оцінки динаміки 1 750
  • Кріомасаж обличчя (цикл із 10 процедур), включаючи повторну консультацію лікаря-дерматовенеролога дитячого для оцінки динаміки 3 400
  • Кріомасаж волосистої частини голови (1 процедура) 390
  • Кріомасаж волосистої частини голови (цикл із 5 процедур), включаючи повторну консультацію лікаря-дерматовенеролога дитячого для оцінки динаміки 1 750
Київ пер. Коломийський, 17 /31 А
м.Васильковская 4 3 м.Голосеевская 17 4
Відділення пластичної хірургії і лазерної урогінекології Клінічної академії лазерної медицини Calm (Калм) надає пацієнтам безліч послуг і надає допомогу тим, хто потребує пластичної операції.