Хірургічне та лазерне лікування глаукоми в Києві (метро Героїв Дніпра)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи біля зуп. метро Героїв Дніпра
Лікування глаукоми 1850 грн
7,0
Знайдено 2 клініки

Володимир
Дякую за огляд!
30 ноября '-1 г.
Найкращий сервіс!❤️Найкращі працівники!дякую!❤️
30 ноября '-1 г.
Валентина
Один из лучших высококвалифицированных врачей офтальмологов в Украине!
04 августа '18 г.
Ростислав
У меня зрение начало падать очень рано, даже мелким мальчуганом я уже бегал в очках, в прошлом году мне было 24 и зрение минус девять. И лишь недавно меня жена уговорила сделать коррекцию, что бы улучшить ситуацию. Пошли в Визиум, там меня записали к Елене Сергеевне. Процедура прошла успешно, сейчас у меня зрение куда лучше, а в сравнении с тем, что было так вообще идеальное. Спасибо.
24 июня '18 г.
Київ вул. Вишгородська, 69
м.Героев Днепра 51 9 м.Минская 50 12
Офтальмологічна клініка «Медичний центр «Інститут зору», надає консультативні, діагностичні, лікувально-профілактичні послуги, а також хірургічну реабілітацію пацієнтів з офтальмологічною патологією як переднього відрізка ока (аномалії рефракції, катаракта, глаукома), так і заднього (судинні захворювання сітківки, відшарування сітківки, вікова макулодистрофії), а також пацієнтів з офтальмологічними ускладненнями хвороб ендокринної системи (цукрового діабету, захворювань щитовидної залози).
  • Лікування глаукоми 1 850
  • Антиглаукомна операція з імплантацією дренажу EX-PRESS от 25 000
  • Антиглаукомна операція 9 000
Cеть клиник "Визиум"
5,1
Київ пр-т. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда) 55
м.Героев Днепра 15 3 м.Минская 21 5
Офтальмологічна клініка відновлення зору «Візіум» на Оболоні відноситься до мережі спеціалізованих клінік, надає різні послуги з діагностики та лікування органів зору. У клініці прийом ведуть офтальмологи та рентгенологи вищої категорії кваліфікації, фахівці дитячої та дорослої офтальмології.
Сб: 09:00-17:00