Дитячий масаж в Києві (метро Осокорки)

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти біля зуп. метро Осокорки
Масаж дитячий при кривошиї 330 грн
Знайдено 7 клінік

костя
Внимательный и грамотный врач,разобрался в моей проблеме с головокружениями и назначил лечения.Рекомендую
Была на приеме у Толчинского Вадима Викторовича. Очень внимательный и грамотный врач. Провел детальную консультацию, назначил лечение. Осталась очень довольна врачем как человеком и специалистом. Огромное Вам спасибо.
Олена
Все було чудово. Лікаря можна рекомендувати, це хороший фахівець, вирішує швидко проблему, знаходить спільну мову, допомагає в лікуванні. Тактика лікування у неї дуже хороша. Поки це найкращий лікар, до якого я зверталася. Дякую!
Анастасія
Дуже уважний і акуратний лікар. Викликає довіру. Відповіла на всі запитання й докладно пояснила суть проблеми і план лікування. Обстеження проходило у комфортній обстановці. Результати прийшли швидко. Буду звертатися ще. Рекомендую.
Київ вул. Урлівська, 13 , Позняки
м.Осокорки 24 6 м.Позняки 23 6
Реабілітаційний центр "Таврос Плюс" займається відновленням здоров'я, втрачених функцій організму у дітей, підлітків і дорослих без медикаментозного або оперативного втручання.
  • Загальний дитячий масаж
  • Дитячий масаж із застосуванням ЛФК
  • Дитячий масаж з елементами Бобат терапії
  • Дитячий масаж м'язів спини, живота
  • Дитячий масаж м'язів верхніх кінцівок
7,6
Київ вул. Анни Ахматової, 31
м.Позняки 8 5 м.Осокорки 24 10
Сучасний медичний центр "ВІзіум" надає кваліфіковану медичну допомогу для всієї родини, що включає інструментальну і лабораторну діагностику, вакцинацію, амбулаторне оперативне лікування, маніпуляції і медичні процедури, виклик лікаря додому до пацієнта.
  • ЛІКУВАЛЬНИЙ ДРЕНУЮЧИЙ МАСАЖ 385
  • ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ ПРИ ДИСПЛАЗІЇ ТАЗОСТЕГНОВИХ СУГЛОБІВ 385
  • ЗАГАЛЬНИЙ МАСАЖ ТІЛА+ГІМНАСТИКА ДО 1 РОКУ 500
  • ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ ПРИ КРИВОШИЇ У ДІТЕЙ ДО 1 РОКУ 500
  • ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ СПИНИ 385
Благомед
Київ вул. Анни Ахматової, 46
м.Позняки 21 5 м.Осокорки 18 6
Фахівці багатопрофільної клініки «Благомед» проводять комплексну діагностику та лікування різних захворювань репродуктивної, травної, нервової систем. Пацієнтам надаються наступні медичні послуги: лікувальний масаж; консультації фахівців: уролога; гінеколога; невролога; педіатра; отоларинголога; ультразвукова діагностика.
  • Дитячий масаж 200
  • Дитячий масаж 230
  • Дитячий масаж 300
  • Дитячий масаж 130
  • Дитячий масаж 200
6,7
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харьковская
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
  • Масаж дитячий при кривошиї 330
  • Лікувальний масаж (дитячий) грудної клітки при бронхітах, пневмоніях, інших захворюваннях органів дихання 420
  • Масаж спини (дітям 1 - 7 років) 450
  • Загальний масаж дорослої людини (60 хв) 1 000
Cеть клиник "Наш доктор"
Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки 9 7 м.Осокорки 20 7
Медичний центр "Наш доктор" розпочала свою діяльність у 2004 році, спеціалізується на наданні медичної допомоги дітям, діагностиці та лікуванні різних захворювань.
Київ пр-т Тичини, 12 , Березняки
м.Левобережная 40 11 м.Осокорки 59 11
Медичний центр доктора Бубновського на Тичини відноситься до широкої мережі медичних центрів, займається лікуванням пацієнтів методом кінезітерапії. В основі методу лікування захворювань хребта без застосування хірургічних втручань або прийому лікарських препаратів. Фахівці центру пропонують кожному пацієнту індивідуально складену програму занять на багатофункціональних тренажерах.