Клініки діагностики в Києві (метро Чернігівська)

Можливо, вас цікавлять лікарі діагности біля зуп. метро Чернігівська
Консультація лікаря діагноста 1400 грн
Консультація лікаря діагноста 20 грн
Консультація лікаря діагноста 100 грн
Знайдено 3 клініки

Делала КТ на Краковской. Приятный персонал. Качественные обследования. Отзывчивый медперсонал,это важный момент,так как в наше время это редкостью можно назвать. Буду рекомендовать вас своим знакомым и друзьям.
Была с детьми на Краковской. Необходимо было сделать ребёнку панорамный снимок. Пришли с опозданием минут на 20. Переживала, что не примут, но Анастасия приняла нас тут же. Сразу нашла общий язык с ребёнком, он перестал бояться, хотя изначально не хотел идти и боялся. Анастасия с ним поговорила, всё рассказала и обследование прошло отлично. Спасибо Анастасии за позитив и доброжелательность. Мои рекомендации и спасибо за профессионализм специалистов! С Уважением Людмила.
Сергей
Недавно делал обследование на Краковской. Пришёл без записи. Приветливая и приятная в общении девушка Анастасия приняла сразу. Обследование прошло быстро и тут же получил результат. Отличный уровень диагностики и сервис. Рекомендую. Спасибо за консультацию!
Сергей
Недавно делал обследование на Краковской. Пришёл без записи. Приветливая и приятная в общении девушка Анастасия приняла сразу. Обследование прошло быстро и я тут же получил результат! Отличный уровень диагностики и сервис. Рекомендую, Спасибо за диагностику!
Київ вул. Ан. Малишко, 39
м.Черниговская 5 4
Центр гінекології та урології «ОМЕГА-КИЇВ» Деснянський спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи чоловіків та жінок.
  • Експрес-діагностика 1 400
  • Забір експрес-матеріалу для експрес-діагностики 1 000
Диагностики ЕКО 3D КТ
Київ вул. Краківська, 13 В
м.Черниговская 12 4 м.Дарница 13 5
Діагностичний центр "ЕКО 3D КТ" на Краківській входить до великої мережі медзакладів комп'ютерної томографії, спеціалізується на високотехнологічній діагностиці щелепно-лицьової зони. Візуалізація здійснюється за допомогою новітнього обладнання, що дозволяє виявити навіть незначні зміни носових пазух, кісток черепа, верхньої та нижньої щелепи, внутрішнього вуха.
Київ вул. Андрія Малишка, 31
м.Черниговская 10 2 м.Лесная 38 7 м.Дарница 25 6
Багатопрофільний центр «Лідія-ФМ» займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань. У клініці ведеться прийом за наступними напрямками: кардіологічному, гінекологічного, ендокринологічному, урологічному, косметологічному. Установа засноване медичної династією на чолі доктора-гінеколога вищої категорії Мельгунова Г. В. Клініка отримала міжнародне визнання. Приймає лікар: Мельгунова Галина Валерьевна