Лікування карієсу в Києві (метро Берестейська)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Берестейська
Лікування карієсу (у вартість включено одноразовий набір, анестезія за показаннями, рентген, постановка, корекція, полірування пломби) 1490 грн
Профілактика карієсу (полоскання в домашніх умовах) фтористим концентратом 795 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
Хочу сказать огромное СПАСИБО врачам стоматологической клиники "Буров клиник" и особенно АЛЕКСЕЮ ЛЕБЕДЕВУ за классную работу в установке и коррекции имплантов, поставленных не совсем удачно в другой клинике. Этот врач профессионально исправил все ошибки, быстро и качественно провел протезирование. Спасибо за отличную работу и приятное общение. Рекомендую всем эту клинику. С благодарностью, Елена.
Тихая Ю.
Лікар чудовий! Цілий рік ходила по лікарях ніхто не міг нічого зробити, а цей спеціаліст і діагноз поставив і полікував. Таких спеціалістів, напевне не знайти у нашому місті. Так що буду в подальшому звертатися тільки до нього. Дякую!
16.03.2017
Чудовий лікар, все сподобалося. Була найкраща консультація з усіх на яких я побувала, доктор все пояснив. Він призначив лікування. Розповів який препарат для чого, та як правильно ним користуватися. Однозначно прийду повторно!
Тамаа
Дуже сподобалось. Перша консультація дуже вичерпна. Все гранично зрозуміло, розроблений чіткий план подальших дій. Високий рівень професіоналізму і досвіду лікаря не залишає сумнівів. Дуже задоволена! Прийду на повторний огляд.
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В , Шулявка
м.Шулявская 5 6 м.Политехнический институт 20 3 м.Берестейская 27 9
Стоматологічна клініка «Буров Клінік» розпочала роботу в 2017 році. Тут за допомогою новітнього обладнання здійснюється всебічна діагностика і лікування захворювань зубів, ясен. Лікарі клініки пройшли навчання та стажування в Європі, США та Японії. Для лікування використовуються сучасні стоматологічні матеріали вищої якості імпортних виробників.
Київ пр-т Перемоги, 63б
м.Нивки 14 6 м.Берестейская 10 6
Спеціалізована клініка "DenTectum" - це центр стоматології, в якому можна отримати повний спектр стоматологічних послуг. Фахівці клініки застосовують в практиці все інноваційні стоматологічні методики.
  • Лікування карієсу (у вартість включено одноразовий набір, анестезія за показаннями, рентген, постановка, корекція, полірування пломби) от 1 490
  • Лікування карієсу молочних зубів от 1 050
6,7
Київ Бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 13 м.Шулявская 29 27
Французький Стоматологічний Центр – це стоматологічна клініка для всієї родини з більш ніж 20-річной історієй. Ми пропонуємо високу французьку якість за українську ціну. В нас ви можете безпечно і спокійно в зручний для вас час та в комфортній семейній атмосфері отримати всі види стоматологічної допомоги: лікування доростих та дітей, хірургія, імплантологія, ортопедічна стоматологія, реставрації, вініри, ортодонтія, лікування в медикаментозному сні. Ми збережемо вашу посмішку! Приймають лікарі: Артеменко Марта Сергеевна, Черпак Инна Владимировна, Орловская Виктория Викторовна
  • Профілактика карієсу (полоскання в домашніх умовах) фтористим концентратом 795
  • Профілактика карієсу в домашніх умовах 865
  • Лікування гострого глибокого карієсу 985
4,3
Київ вул. І. Гонти, 7 (1-й поверх, вхід з боку скверу)
м.Дорогожичи 17 8 м.Берестейская 24 12 м.Шулявская 20 5
Спеціалізований медичний центр "FreeDents" - це заклад, що надає комплекс стоматологічних послуг. У клініці використовується апаратура американського виробництва.