Аналіз калу на яйця гельмінтів в Києві

Комплексне дослідження для виявлення антитіл до антигенів гельмінтів (токсокар, описторхисів, трихінел, ехінококів, лямблій) 820 грн
Якісне визначення антитіл Ig M до гельмінтів 220 грн
Аналіз калу на яйця глист і найпростіші 100 грн
Аналіз зішкрібу на яйця гостриків (ентеробіоз) 110 грн
Анализ кала на яйца гельминтов «Родинне джерело Айвимед (IVMED), клиника» 130 грн
Кал на яйця гельмінтів та цисти найпростіших 90 грн
Дитячий скринінг (ЗАК, ЗАС, Яйця гельмінтів) 460 грн
Дослідження біологічного матеріалу на я/гельмінтів (аскарид, волосоголовців, опісторхів, фасціол, клонорхів, карликового ціп’яка, щурячого ціп’яка, гарбузового ціп’яка, анкілостом) та онкосфери теніїд (свинячого та бичачого ціп’яків) F9001 200 грн
Пакет №35 "Обстеження на гельмінти" (6 показників: Ат IgG до антигенів: аскарид, трихінел, опістархіса, токсокар, ехінокока, Ат до Аг лямблій (IgA + IgM + IgG)). 640 грн
Аналіз кала на яйця гельмінтів та цисти найпростіших 165 грн
Знайдено 187 клінік

Сб Нед Цілодобово
Андрій
Оперувався по ендопртезуванню колінного суглобу.Оперував Макаричак Павло Іванович. Чудовий хірург вищого класу, прекрасна чуйна людина! Дай боже йому здоров'я, наснаги. Я дуже вдячний цьому Лікарю за його працю і результат! Також велика дяка всім сестричкам і санітаркам за їх чуйне ставлення!
Роман
Делал операцию Велигоцкий Алексей Николаевич , всё ок , специалист отличный и человек позитивный. 5+
Мартюк Олександр Васильович
Дякую лікарю ортопеду-травматологу Горобцю Роману Миколайовичу,операційній бригаді та працівникам клініки за професіоналізм,чуйність.Операція по заміні колінного суглобу зроблена на високому професійному рівні. Бажаю всім здоров'я та миру.Рекомендую лікування в цій клініці
Біла Олена Ернестівна
Хочу выразить огромную благодарность Доктору-нейрохирургу Аксёнову Руслану Валерьевичу!!!! В это тяжёлое для всех нас время он нашёл возможность сделать мне очень непростую операцию, без которой я не могла двигаться! Всё было сделано на высшем уровне!!!!! Так же хочу выразить благодарность всему персоналу клиники: докторам, которые сопровождали операцию и персоналу, который выхаживал меня после! Я рекомендую эту клинику всем у кого есть возможность и необходимость в лечении и операции! Желаю всем Здоровья и Мира!
Центр женского здоровья
9,1
Київ ул.Бориса Гмыри, 16
м.Позняки 14 4
Спеціалізована клініка «Хелена» - це медичний заклад, який профілюється на гінекологічних захворюваннях жінки та на моніторингові жіночого здоров’я. У ньому працюють досвідчені гінекологи, спеціалісти з ультразвукової діагностики та професіонали лабораторних аналізів.
  • Аналіз зішкрібу на яйця гостриків (ентеробіоз) 110
8,4
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м.Почайна 9 4 м.Оболонь 22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • Аналіз кала на яйця гельмінтів та цисти найпростіших 165
Київ вул. Глибочицька, 40х
м.Лукьяновская 14 6 м.Контрактовая площадь 19 18
Пацієнтам "Оксфорд Медікал" доступні наступні послуги: лікування псоріазу; Комп'ютерна томографія; елос епіляція; лікування головного болю; ведення вагітності; лікування геморою; різні види аналізів; лікування захворювань, що передаються статевим шляхом.
  • Гельмінтоз, кал методом ПЛР (якісн.) (4р.д) (3318) 1 700
  • Кал на яйця гельмінтів та цисти найпростіших (1р.д) (2014) 190
Київ, вул. Оболонська Набережна 1, корпус 2
м.Оболонь 36 7 м.Почайна 35 11
Київ, м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1 (корп. 3)
Сеть клиник Viva
Акції
Київ пр-т. Порика, 9 А
м.Сырец 70 17 м.Нивки м.Минская
Багатопрофільна медична клініка "Viva" на Виноградарі надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг пацієнтам будь-якого віку. У клініці працюють фахівці більше 30-ти напрямків медицини, серед них лікарі вищої та першої категорії, багато хто отримали наукові ступені.
  • Пакет: "Діагностика гельмінтозів №1" (Лямблії (Giardia lamblia), сумарні антитіла IgА, IgM, IgG, Опісторхії (Opisthorchis felineus), антитіла IgG, Трихінели (Trichinella spiralis), антитіла IgG, Токсокара (Toxocara canis), антитіла IgG, Ехінокок (Echinoco 1 690
  • Пакет: "Діагностика гельмінтозів №2" (Лямблії (Giardia lamblia), сумарні антитіла IgА, IgM, IgG, Аскарида (Ascaris lumbricoides), антитіла IgG) (нл1016) (2 робочих дні) 790
Био Плюс
Київ пр-т Миколи Бажана, 30
м.Харьковская 11 7 м.Позняки 12 2
Багатопрофільний медичний центр "Біо Плюс" спеціалізується на проведенні різного роду діагностичних методів обстеження пацієнта з подальшою консультацією лікаря. Прийом ведуть педіатр, терапевт, сімейний лікар, кардіолог, ЛОР, дерматовенеролог, невропатолог, гематолог, ревматолог, хірург, імунолог-алерголог та ін.
  • Аналіз калу на яйця глист і найпростіші 100
Київ вул. Івана Крамського, 9
м.Житомирская 12 5 м.Святошин 21 10
Oxford Medical Ilaya — це сучасний медичний центр з великим відділенням репродуктивної медицини, а також поліклінікою для дорослих та денним стаціонаром. Тут встановлено нове діагностичне та лікувальне обладнання експертного класу.
  • Кал на яйця гельмінтів та цисти найпростіших (1р.д) (2014) 190
  • Гельмінтоз, кал методом ПЛР (якісн.) (4р.д) (3318) 1 700
Київ, вул. Оболонська Набережна 1, корпус 2
м.Оболонь 36 7 м.Почайна 35 11
Київ, м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1 (корп. 3)
Київ вул. Осіння, 33
м.Академгородок 6 2 м.Житомирская 27 12
Сучасна амбулаторія сімейної медицини «Юлія» надає послуги з діагностики захворювань за допомогою різнопланових методик. Прийом ведуть 16 фахівців в галузі гастроентерології, гінекології, дерматології, дієтології, кардіології, мамології, офтальмології, неврології, проктології та отоларингології.
  • Якісне визначення антитіл Ig M до гельмінтів 220
  • Якісне визначення антитіл Ig G до гельмінтів 220
  • Якісне визначення антитіл Ig M до гельмінтів 220
  • Аналіз калу на яйця гельмінтів 260
Київ вул. Ованеса Туманяна, 3 , Левобережний масив
м.Левобережная 10 2 м.Дарница 26 10
Київська неврологічна клініка «АКСІМЕД» не перший рік займається наданням спеціалізованих лікувальних, діагностичних та реабілітаційних послуг. Спеціалізація медзакладу — центральна і периферична нервові системи та патології, пов'язані з ними.
  • Компл. дослідження для виявлення антитіл до антигенів лямблій і гельмінтів(Лямблії (Giardia lamblia Ig G + Ig М + IgA), Опісторхії (Opisthorchis felineus Ig G), Трихінели (Trichinella Ig G), Токсокар (Toxocara canis Ig G), Ехінокок (Echinococcus granulosu 1 500
  • Аналіз калу на яйця гельмінтів, патогенні кишечні найпростіші по Фюлленборну 310
  • Аналіз калу на яйця гельмінтів 250
Київ вул. Володимира Винниченка, 4
м.Золотые ворота 19 9 м.Университет 24 10 м.Площадь Независимости 31 15
Багатопрофільний медичний центр "Універсум клінік" надає медичні діагностичні послуги, проводить лікування різних захворювань у дорослих і дітей.
  • Дослідження біологічного матеріалу на я/гельмінтів (аскарид, волосоголовців, опісторхів, фасціол, клонорхів, карликового ціп’яка, щурячого ціп’яка, гарбузового ціп’яка, анкілостом) та онкосфери теніїд (свинячого та бичачого ціп’яків) F9001 200
  • Дослідження біоматеріалу (фекалій) на личинки гельмінтів (стронгілоїдів) F9003 200
Київ вул. Пимоненка, 10 А
м.Лукьяновская 10
Медичний центр «Медікал Град» в Києві - клініка, яка надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом ультразвукові діагности, масажисти, урологи, андрологи, терапевти, кардіологи, гінекологи і гастроентерологи. Також можна записатися на консультацію до мамолога, сімейного лікаря, ендокринолога, невролога та ревматолога.