Сторінка 2. Аналіз калу на яйця гельмінтів в Києві

Знайдено 185 клінік

Сб Нед Цілодобово
Лікар ставив такі питання, про що мене не запитували інші. Провів обстеження, та поставив діагноз. Я ще не знаю чим закінчиться моя історія, але лікарю я довіряю. Спеціаліст та його підхід мені сподобався. Однозначно рекомендую!
Я задоволена. Я бувала у різних лікарів. І ніхто толком не міг дати мені відповідь на мої запитання.. Мене заспокоювали і казали, та все нормалізується. Приходьте через півроку, перевіримо. А цей лікар провів обстеження, та одразу виявив причину.
Найпростіше списати все на проблеми психології, коли проблема в органіці, як це робили інші лікарі. Але Юлія Петрівна одразу змогла розібратися в причині мого захворювання, за що я їй дуже вдячний! Чудовий фахівець, та професіонал своєї справи!
Иришка
Юлія Петрівна- чудовий лікар і людина, професіонал своєї справи. Грамотно провела огляд, призначила лікування, все пояснила доступною мовою. Дуже уважна і доброзичлива! Побільше б таких фахівців! Тепер тільки до Вас! Дякую!
Київ вул. Пимоненка, 10 А
м.Лукьяновская 10
Медичний центр «Медікал Град» в Києві - клініка, яка надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом ультразвукові діагности, масажисти, урологи, андрологи, терапевти, кардіологи, гінекологи і гастроентерологи. Також можна записатися на консультацію до мамолога, сімейного лікаря, ендокринолога, невролога та ревматолога.
Днепролаб
Київ вул. Вишгородська, 21
м.Оболонь 52 11
У відділенні за адресою вулиця Вишгородська, 21 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
  • Аналіз фекалій на яйця гельмінтів і патогенні кишкові найпростіші методом збагачення Parasep 130
  • Аналіз калу на яйця, личинки, фрагменти гельмінтів методом нативного мазку 120
  • Комплексне дослідження для виявлення антитіл до антигенів гельмінтів (токсокар, описторхисів, трихінел, ехінококів, лямблій) 820
  • Комплексне дослідження для виявлення антитіл до антигенів гельмінтів (токсокар, описторхисів, трихінел, ехінококів, лямблій, аскарид 1 050
Київ, вул. Братства Тарасівців (Декабристів), 5
р.Дарницький
Київ, вул. Гетьмана Полуботка, 7 (Попудренко)
м.Лівобережна 26 6 м.Чернігівська 16 5 м.Дарниця 3 1
Київ, вул. Петра Запорожця, 26, 1 пов, 120 каб (у поліклініці)
м.Дарниця 44 11 м.Чернігівська 42 9
Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 5
м.Лівобережна 11 4 м.Дарниця 23 3
Київ, вул. Курнатовського, 7 (дитяча філія)
м.Чернігівська 42 7 м.Дарниця 46 8
7,4
Київ, вул. Якубовського, 6 (поліклініка Голосіївського р-ну №2)
м.Іподром 17 4 м. Васильківська 9 35
м.Теремки 85 12
Cеть "Новая диагностика"
Київ вул. Княжий Затон, 5
м.Позняки 13 6 м.Осокорки 18 4
Виконати широкий спектр лабораторних досліджень в Києві зручно в лабораторії "Нова діагностика" на станції метро Позняки.
  • Пакет №35 "Обстеження на гельмінти" (6 показників: Ат IgG до антигенів: аскарид, трихінел, опістархіса, токсокар, ехінокока, Ат до Аг лямблій (IgA + IgM + IgG)). 640
  • Аналіз калу на яйця гельмінтів / найпростіші 100
  • Пакет №40 "В літній табір (Ф.079)" (4 показника: Аналіз калу на найпростіші і яйця гельмінтів, Зіскрібок на ентеробіоз, ОАК (аналізатор), ЗАС) 285
  • Пакет №41 "В дитячий сад / школу Ф.026" (5 показників: Аналіз калу на найпростіші і яйця гельмінтів, Зіскрібок на ентеробіоз, ЗАК, ЗАС. HbsAg) 390
Київ, м. Вишгород, пр-т Тараса Шевченка, 6 Б
3,0
Київ, м. Умань, вул. Пушкіна 2
Київ вул. Володимира Винниченка, 14
м.Лукьяновская 19 5 м.Контрактовая площадь 34 15
Медична клініка «Дерматовенерологія» - це багатопрофільний медичний центр, в якому надається широкий спектр послуг. У медичному закладі працюють фахівці з десятьох медичних дисциплін: акушери-гінекологи, урологи, проктологи, дерматовенерологи, невропатологи, гастроентерологи, терапевти, кардіологи, ендокринологи, спеціалісти з функціональної та ультразвукової діагностики.
  • Кал на яйця гельмінтів та цисти найпростіших 90
  • Копрограма+я/гельмінтів+цисти лямблій 200
Київ вул. Волошкова, 30 , Софиївска Борщагівка
р.Святошинский
У відділенні за адресою вул. Волошкова, 30 приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
Київ, вул. Братства Тарасівців (Декабристів), 5
р.Дарницький
Київ, вул. Гетьмана Полуботка, 7 (Попудренко)
м.Лівобережна 26 6 м.Чернігівська 16 5 м.Дарниця 3 1
Київ, вул. Петра Запорожця, 26, 1 пов, 120 каб (у поліклініці)
м.Дарниця 44 11 м.Чернігівська 42 9
Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 5
м.Лівобережна 11 4 м.Дарниця 23 3
Київ, вул. Курнатовського, 7 (дитяча філія)
м.Чернігівська 42 7 м.Дарниця 46 8
7,4
Київ, вул. Якубовського, 6 (поліклініка Голосіївського р-ну №2)
м.Іподром 17 4 м. Васильківська 9 35
м.Теремки 85 12
KinderKlinik
Київ вул. Кахи Бендукідзе, 2 , Чорна гора
м.Зверинецкая 12 10 м.Лыбедская 29 8 м.Выдубичи 27 19
  • Комплекс №208 "Перевірся на гельмінти" (Лямбліоз, Giardia lamblia, загальні антитіла (IgG + IgM + IgA); Аскаридоз, Ascaris lumbricoides, антитіла IgG; Токсокароз, Toxocara canis, антитіла IgG ) 1 135
  • Пакет №4.4.4 (Антитіла до гельмінтів) (Giardia (лямблії), антитіла сумарні;Ascaris lumbricoides, антитіла IgG;Toxocara canis, антитіла IgG;Echinococcus granulosus, антитіла IgG;Trichinella spiralis, антитіла IgG;Opisthorchis felineus, антитіла IgG;Opistho 2 030
Працює з
Вт: 09:00-19:00 Ср: 09:00-19:00 Чт: 09:00-19:00 Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00
Київ вул. Бульварно-Кудрявська, 34 Г
м.Университет 17 6 м.Вокзальная 19 9
Медичний центр "Мольфа" надає високоякісну медичну допомогу за наступними напрямками: урологія, терапія, психотерапія, дієтологія, косметологія і інші. Лікарі, які працюють в центрі, досконало володіють новітніми методиками лікування різних захворювань.
  • Аналіз калу на яйця гельмінтів 150
  • Зішкріб на ентеробіоз 150
Оптима-фарм
4,1
Київ вул. Солом'янська, 33
р.Соломенский
Спеціалізований медичний центр "Оптима-фарм" на Солом'янській займається лікуванням захворювань репродуктивної системи у жінок, використовує ефективні методи лікування патологій шийки матки, малоінвазивні оперативні втручання. Кваліфіковані фахівці медцентру застосовують новітні технології, всі послуги надаються на сучасному обладнанні.
Київ ул. Василя Липковського, 35А
м.Вокзальная 24 9 м.Политехнический институт 59 13 м.Олимпийская 49 12
Мамин Дом на Липковського – це медичний центр для дітей від народження до 18 років. У поліклініці є комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких фахівців, вакцинація не тільки для дітей, а й дорослих.
  • Аналіз калу на яйця гельмінтів 160
  • Аналіз фекалій на яйця гельмінтів і патогенні кишкові найпростіші методом збагачення за Фюлленборном 200
Київ вул. Урлівська 23-Г
м.Позняки 31 7
Медичний центр Дитина — багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, фахівці якого готові надати кваліфіковану допомогу дітям до 15-ти років. Центр працює щоденно. Завдяки злагодженій роботі персоналу, знанням і вмінням знайти індивідуальний підхід до кожного малюка, дитина не відчуває дискомфорт і страх. Стаж співробітників досягає 18-ти років. Вони регулярно проходять стажування за кордоном, а за основу надання допомоги взяті принципи західних центрів.
  • Аналіз калу на гельмінти та найпростіші 180