Клініки психотерапії в Харкові (метро Перемога)

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти біля зуп. метро Перемога
Консультація психотерапевта 500 грн
Знайдена 1 клініка

Ольга К.
Хорошая клиника, с их помощью пересмотрела взгляды на жизнь, работу и семью. Жизнь наладилась как в этих сверах так и улучшилось общее состояние. Спасибо.
Тамара
Проходила курс массажа в этой клинике, это что-то с чем-то. Такого массажа у меня еще никогда не было, буд-то спина и не моя стала вовсе. Выше всяких похвал, однозначно наивысшая оценка!
Натан
Всегда считал психосоматику чудом из области фантастики, не относился к этому, как к медицине. Но как еж я был удивлен, когда по показаниям направили именно в эту клинику. Со скептицизмом пришел, а вышел с результатом. Просто БОМБА, теперь рекомендую всем!
Артур
Не думал, что придется идти к врачу, но состояние ухудшалось. Как же я был не прав, что не сделал этого раньше. Специалист толковый, никакой «воды», все четко по делу. Облегчение наступило уже через пару дней после начала лечения. Массаж великолепный!
Харків пр. Перемоги, 54
м.Победа 12 5
Doctor Greenvald (Доктор Грінвальд) - клініка, яка спеціалізується на лікуванні невротичних і психосоматичних хвороб. Лікування захворювань проводиться за трьома основними напрямками: лікування душі (сеанси психотерапії), лікування тіла (масажні техніки і фізіотерапевтичні маніпуляції), корекція біохімічної середовища організму (вітаміни, детоксикационная терапія, судинна терапія).

Психотерапія в лікарнях в інших районах Харкова

7,3
Харків вул. Клочківська, 222 (оф. 46)
м.Ботанический сад 15 4 м.Научная 23 7
Спеціалізована клініка "ULife" - це центр психологічної допомоги для пацієнтів, які страждають розладами психіки.
  • Лікування депресії
Харків пр-кт Науки 56, 5 этаж, каб 517
м.Научная 4 1 м.Госпром 8 3
Кабінет психолога Головко Тетяни надає всебічну психологічну допомогу і підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом веде дипломований психолог, спеціаліст першої категорії. В роботі Головко Тетяна Іванівна використовує базові техніки гештальт-терапії. Веде прийом дітей і дорослих.
Харків вул. Шатілова Дача, 4, оф. 600, 7 пов
м.Научная 5 3 м.Госпром 18 6
Психолог, сімейний консультант Кутвіцкая Тетяна Олександрівна проводить прийом клієнтів різного віку, незалежно від національної приналежності і сексуальної орієнтації. У роботі використовуються когнітивно-поведінкові орієнтовані на клієнта підходи, елементи психоаналізу, психодрами, метод системних сімейних розстановок. Вся інформація, отримана в процесі, є конфіденційною.
Харків вул. Гаршина, 9. 1 пов. ТЦ Яблуко
м.Исторический музей 3 2 м.Площадь Конституции 4 3
Приватний кабінет психолога Куліш Наталії дає клієнтам можливість розібратися в життєвих труднощах, відновити психологічне здоров'я і віру в себе. Прийом здійснює практикуючий психолог, кваліфікований фахівець. Приймає лікар: Кулиш Наталья Анатольевна