Сторінка 5. Приватні клініки в Харкові

Знайдено 287 клінік

Сб Нед Цілодобово
Была на приёме у гинеколога Костюк, довольна доктором. Очень внимательная и ответственная врач.
Спасибо! Юлия Ивановна -прекрасный специалист, тактичный. То, что нужно было. Очень признательна за поддержку и оказанную мне помощь. Планирую продолжить при необходимости консультации.
Люда
Обратились к Юлии Ивановне по рекомендации знакомой и очень благодарна ей за это. Юлия Ивановна помогла разобраться в себе и принять взвешенные и оптимальные для меня решения. Меня волновал вопрос «эмоционального выгорания» на работе. Ситуация была на столько критичной, что я собиралась менять свое направление кардинально и «спасаться бегством». Помогла мне увидеть корень проблемы, расставить приоритеты и цели и, самое главное, выровнять мое эмоциональное состояние и задать для себя корректное отношение к работе. Я очень рада и довольна результатам! Юлия Ивановна , большущее Вам спасибо!
Ника
Жила в постоянной тревоге,много лет. периодами накатывали панические атаки, но я с ними справлялась, лечилась, но снова все по кругу повторялось .Обращалась с неврологам,результаты временные и последующее, только усиление препаратов. Когда обратилась к психотерапевту, была удивлена, что вместо лечения моей тревоги и лекарства, мы занимались самооценкой. Через какое-то время начала замечать, что по мере того, как решались мои личные проблемы,внутренняя скованность и закомплексованность, тревога постепенно уходила. Я стала забывать о ней все чаще.Теперь я уже твердо поверила, что в моей жизни все будет хорошо. Спасибо Вам Юлия Ивановна, я как заново родилась!Кто сомневается или страх есть посетить психотерапевта-- совет,сделайте этот шаг,он перевернет вашу жизнь к лучшему!
Харків вул. Шевченко, 142
м.Госпром 5 м.Университет 5 м.Пушкинская 10
Медичний центр "Сімейна консультація" - багатопрофільна клініка, яка надає пацієнтам широкий спектр лабораторно-діагностичних послуг, відповідних найсуворішим стандартам сфери охорони здоров'я. Штат медичного центру - висококваліфіковані фахівці різного профілю з великим досвідом клінічної діяльності.
  • Лазерна епіляція Скули 400
  • Лазерна епіляція Лоб 400
  • Лазерна епіляція Міжбров'я 300
  • Лазерна епіляція Підборіддя 400
  • Лазерна епіляція Баки 400
7,3
Харків вул. Пушкінська, 96 (1 під'їзд, 1 поверх, код 96К)
м.Пушкинская 5 1 м.Архитектора Бекетова 19 8
У спеціалізованому закладі "Приватний кабінет психолога Костенко Ю.І" надається допомога при різних розладах псіхікі.Пріём веде кандидат медичних наук.
  • Консультація психотерапевта 1 000
  • Сеанс психотерапії
  • Лікування вегетосудинної дистонії (ВСД)
  • Лікування депресії
  • Лікування маніакально-депресивного синдрому МДП
Харків пр-т Незалежності, 13
м.Госпром 5 4 м.Университет 6 4
«Медичний центр здоров’я» вже майже 20 років надає повний спектр медичних послуг та залишається одним з кращих багатопрофільних медичних центрів в Харківському регіоні. Обладнаний найсучаснішою і високоточної аппаратурою, включає в себе амбулаторно-поліклінічне відділення, потужний лабораторний і діагностичний центри.
  • Лабіопластика 7 000
Працює з
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Нд: 09:00-18:00
Харків вул. Миколи Міхновського, 59
м.Спортивная 13 4 м.Проспект Гагарина 13 5 м.Защитников Украины 16 8
Спеціалізований медичний центр «Ладо» займається діагностикою та терапією дітей з різними особливостями розвитку. З дітьми працюють досвідчені професіонали: логопеди і сенсорні терапевти.
Харків пр-т Героїв Харкова, 137
м.Защитников Украины 4 1 м.Спортивная 17 6
Медичний кабінет "Лорідан" спеціалізується в області лікування ЛОР-захворювань методом спелеотерапії, лазерної терапії, ендоскопії і малоінвазивної хірургії.
  • Пайпель-біопсія 600
  • Біопсія шийки матки радіохвильова (без включення гістологічного дослідження) 600
  • Дерматоскопія 200
  • Седація (медикаментозний сон) 3 000
  • Виїзна консультація гастроентеролога 1 000
Харків вул. Плеханівська, 40
м.Спортивная 5 2 м.Метростроителей 10 3 м.Проспект Гагарина 19 5
Лікувально-діагностичний спеціалізований медичний центр «Чоловіча консультація» займається діагностикою та лікуванням чоловічих захворювань. У клініці ведуть прийом доктора вищої категорії: андролог, уролог, діагност.
  • Лікування аденома простати у чоловіків
  • везикуліт
  • Баланопостит
  • везикуліт
  • Венерична лімфогранульома
Харків Ул. Ахсарова 4/6-А
м.Алексеевская 14 1 м.Победа 20 4
У нашому кардіологічному центрі лікарі діагностують будь-яку патологію серця та розробляють індивідуалізований план лікування. Здійснюють моніторінг лікування пацієнтів з хронічними серцевими захворюваннями. У нас Ви завжди отримаєте рекомендації з профілактики серцевих захворювань та ризиків їх виникнення, зможете пройти курс інфузійної терапії та отримати інші послуги.
  • Консультація кардіолога 800
  • Консультація кардіолога 500
  • Консультація кардіолога 800
  • Консультація кардіолога 300
  • Консультація лікаря діагноста 1 250
Харків вул. Шевченка, 142 (пов. 3)
м.Киевская 3 3 м.Пушкинская 25 6 м.Защитников Украины 27 11
Inner world — це спеціалізований кабінет очищення крові. Медичний заклад надає розширений комплекс послуг з використанням інноваційних методик. Всі використовувані методи очищення є науково обгрунтованими і підтвердженими. На території медичного центру можна отримати комплексну консультативну допомогу, пройти обстеження на інноваційному обладнанні нового покоління, а також скористатися послугами терапії захворювань та патологій внутрішніх органів. У приватному кабінеті приймають пацієнтів за попереднім записом. Двері медичного центру завжди відкриті. У кабінеті готові прийняти пацієнтів, які пройшли курс хіміотерапії. Сучасні методики очищення крові спрямовані на звільнення організму від токсинів.
  • Гемосорбція 3 850
  • УФО крові 2 700
  • УФО крові в процедурі 1 500
  • Консультація лікаря 650
  • Повторна консультація лікаря 300
Харків вул. Академіка Павлова, 140 А
м.Студенческая 4 3 м.Героев Труда 14 4
Спеціалізований медичний центр "Dental-clinic" почав функціонувати в 2000 році як клініка сімейної стоматології.
  • Лікування зуба (пломба з високоестетичного світлотвердільного матеріалу BEAUTIFIL (Японія) II ст. от 1 200
  • Лікування зуба (пломба з високоестетичного світлотвердільного матеріалу BEAUTIFIL (Японія) III ст. от 1 400
  • Лікування зуба (пломба з високоестетичного світлозатверджуваного матеріалу Ceram-X (Німеччина) I ст. от 1 000
  • Лікування зуба (пломба з високоестетичного світлозатверджуваного матеріалу Ceram-X (Німеччина) II ст. от 1 200
  • Лікування зуба (пломба з високоестетичного світлозатверджуваного матеріалу Ceram-X (Німеччина) III ст. от 1 400