Сторінка 2. Клініки у Дніпрі (Шевченківський район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 25 клінік

Очень приятная обстановка, приветливый и заботливый персонал; Врачи профессионалы высоко уровня, Медсесты окружат вниманием и заботай. Поиграют с малышом, заинтересуют и ребёнок счастлив. а главное нет кучу дополнительных исследований, все конкретно , быстро, понятно. Остались очень давольно и очень сильно удивило и порадовала, когда врач в конце приема дал нам свой номер и просил вечером обязательно перезвонить и рассказать о состоянии ребёнка. СПАСИБО ВСЕЛМУ КОЛЛЕКТИВУ,
Віктор
Все чудово. В принципі лікар уважна, ввічлива, на відміну від інших лікарів, в яких мені доводилось побувати на прийомі. Я прийшов приблизно за 5 хвилин до призначеного часу і мене відразу прийняли. Все чітко, та по суті. Результатами задоволений!
Вероніка
Все сподобалося, дуже уважний лікар. Віднісся до моєї проблеми з усією відповідальністю та кваліфікацією. Дала свої контакти. Після прийому можна буде зв'язатися з лікарем. Лікування, яке призначив фахівець дієве. Все чудово. Дякую!
ivan
жена в восторге
Дніпро пров. Південний, 4 A
р.Шевченковский
Клініка «Медична допомога дітям і дорослим» надає пацієнтам широкий перелік лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи установи: ультразвукова та функціональна діагностика, лабораторні аналізи, терапія, алергологія, імунологія, дерматологія, кардіологія, ендокринологія, неврологія та інші. У клініці також здійснюють прийом реабілітолог, дитячий онколог і логопед.
Дніпро вул. Комсомольська, 7
м.Вокзальная 38 10
Медичний центр доктора Ніколаєва спеціалізується в області діагностики і лікування жінок, в тому числі у період вагітності.
Дніпро вул. Січових Стрільців, 92
р.Шевченковский
Інклюзивний Центр гармонійного розвитку дитини і нейрореабілітації DNIPRO SENSORY WORLD здійснює нейрореабілітації маленьких пацієнтів з особливими освітніми потребами за індивідуальними програмами. Для кожної дитини розробляється персональна програма, з урахуванням його можливостей і запитів батьків.
  • Консультація ерготерапевта 500
  • Консиліум 600
  • Програма «Нейрореабілітація» 7 000
  • АВА терапія от 350
  • Консультація АВА аналітика 700
Стомасервис
Дніпро пр-т Богдана Хмельницкого, 116
м.Вокзальная 114 21
Стоматологічна клініка «Стомасервіс» №2 більше 8 років пропонує лікування та профілактику захворювань, таких як карієс, пульпіт, гінгівіт, пародонтит та ін.
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальная 35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом «домашнього (сімейного) лікаря», але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.
Дніпро вул. Героїв Сталінграда, 139к
м.Вокзальная 124 22
Представництво Міжнародного медичного центру "УРО-ПРО ДНІПРО" в Бабушкінському районі м Дніпропетровськ є спеціалізованою клінікою. Високий рівень фахівців і надаваних ними послуг, застосування якісного сучасного обладнання, інструментарію і витратних матеріалів, використання прогресивних методик обстеження та лікування дозволяє надавати своєчасну допомогу всім пацієнтам центру.
Дніпро вул. Гладкова, 29а
м.Вокзальная 117 21
Багатопрофільний медичний центр "Медінвест" пропонує пацієнтам всебічну діагностику організму, консультативний прийом фахівців різних напрямків, лікування та профілактичні огляди.
Дніпро вул. Воскресенська, 2д
м.Вокзальная 30 9
Ексклюзивний представник лондонського ДНК Центру Medical Genomics Ltd, що відкрився в 2000 році, - це ТОВ "Медікал Геномікс Україна". Використання автоматичних генних аналізаторів АВІ, подвійне паралельне дослідження біоматеріалу незалежними лаборантами, обробка результатів професіоналами в області генетики дозволяють виключити «людський фактор» і гарантувати 100% точність аналізів.
4,7
Дніпро вул. Січеславська набережна, 27
м.Вокзальная 35 6
Стоматологічна клініка «Маестро» пропонує пацієнтам всі види стоматологічного лікування, здійснює профілактику захворювань зубів, діагностику зубного ряду. Для цього використовуються сучасні методи, новітні якісні матеріали, комплексний підхід. Лікарі клініки мають високий рівень професійної підготовки.
Дніпро Запорізьке ш., 38
м.Вокзальная 112 20
Дніпропетровський "Медінсервіс" є багатопрофільним закладом і працює з 2012 року. У штаті співробітників клініки - досвідчені лікарі, які мають наукові ступені та державні нагороди. Використання сучасного обладнання, безболісність медичних маніпуляцій, зручний графік роботи, високу якість сервісу.