Клініки пульмонології у Дніпрі (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі пульмонологи в Шевченківському районі
Консультація дитячого фтизіатра 600 грн
Повторний прийом пульмонолога 500 грн
Знайдено 4 клініки

Лобань Юрій Сергійович
Немаюизауважень
Сільченко Микола Павлович
Кваліфікований фахівець
Хочу поблагодарить терапевта Ирину Николаевну, спасибо Вам большое. Очень внимательная, грамотная, ответственная и просто человек своего .дела
Всем добрый день! Сегодня я уже практически здоровый человек. И это благодаря талантам Сергея Леонидовича! Проблема моя была такой же деликатной ,как и у остальных. И на прием я пришла с дрожью в коленках. Но избавиться от геморроя было необходимо. Сергей Леонидович предложил самый оптимальный для меня вариант. Амбулаторно,за два раза были удалены три узла. После операции я ехала сразу домой,в привычные условия и удобства. Это немаловажно! Отлично сделаная операция,рекомендации по уходу -все способствовало тому,чтобы восстановительный период прошел быстрее и лучше. И отменное чувство юмора,чтобы сять чувство неловкости. Для меня это было очень важно. Если вы попали в руки Сергея Леонидовича-вы попали в надежные,золотые руки! А выполнение его рекомендаций ускорит ваше выздоровление. Здоровья!
Здоровое поколение
8,9
Дніпро Запорізьке шосе, 38
м.Вокзальная 112 19 м.Метростроителей 120 20
Медичний центр "Здорове покоління" - багатопрофільна клініка, яка розпочала своє функціонування в 2014 році. Вона стала другою клінікою одноіменної мережі медичних центрів у Дніпропетровську. Обладнана за останнім словом техніки. Серед кількох десятків працівників - спеціалісти вищої категорії, які проходили стажування за кордоном. Приймає лікар: Гриц Людмила Георгиевна
  • Консультація дитячого фтизіатра 600
  • Повторна консультація дитячого фтизіатра 580
8,5
Дніпро вул. Глінки, 7
р.Шевченковский
Багатопрофільна клініка "Оксфорд Медікал" - це медичний заклад, що спеціалізується на малоінвазивних методах позбавлення від патологій. Центр входить в мережу однойменних клінік, вистав в Україні. Серед лікарів клініки - доктори і кандидати медичних наук.
  • Первинна консультація пульмонолога 550
  • Спірографія 390
  • Спірографія з функціональними засобами 540
Дніпро пров. Південний, 4 A
р.Шевченковский
Клініка «Медична допомога дітям і дорослим» надає пацієнтам широкий перелік лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи установи: ультразвукова та функціональна діагностика, лабораторні аналізи, терапія, алергологія, імунологія, дерматологія, кардіологія, ендокринологія, неврологія та інші. У клініці також здійснюють прийом реабілітолог, дитячий онколог і логопед.