Клініки реабілітології у Дніпрі (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі реабілітологи в Шевченківському районі
Програма «Нейрореабілітація» 7000 грн
Знайдено 4 клініки

Лиза
У сына наблюдались небольшие дефекты... не знали что делать. Случайно наткнулиь на этот центр, теперь ходит с удовольствием на терапию и в остальном проявляет большие успехи. Спасибо специалистам!!
Проходили занятия ABA со специалистом Маринкой. Приятно, что в нашем городе есть тераписты такого уровня и отдачи! Рекомендую.
Ульяна
Проходила уже несколько курсов рефлексотерапии у Горбатюк Ярославы Владимировны. Очень довольна работой этого прекрасного специалиста. Она настоящий профессионал своего дела. После ее сеансов мне намного легче.
Дарья Зыбина
Ольга Евгеньевна Амирова - Профессионал с большой буквы и замечательный человек. У сына были проблемы с речью - не произносил более 6 звуков. На занятия сын ходил с удовольствием, более того - Ольга Евгеньевна смогла мотивировать его тренировать речь дома. После завершения курса у сына прекрасная речь, а у нас самые теплые воспоминания о занятиях с нашим логопедом-волшебницей)
8,2
Дніпро вул. Січових Стрільців, 92
р.Шевченковский
Інклюзивний Центр гармонійного розвитку дитини і нейрореабілітації DNIPRO SENSORY WORLD здійснює нейрореабілітації маленьких пацієнтів з особливими освітніми потребами за індивідуальними програмами. Для кожної дитини розробляється персональна програма, з урахуванням його можливостей і запитів батьків.
  • Консультація ерготерапевта 500
  • Консультація ерготерапевта 600
  • Консультація лікаря ФРМ 600
Дніпро пров. Південний, 4 A
р.Шевченковский
Клініка «Медична допомога дітям і дорослим» надає пацієнтам широкий перелік лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи установи: ультразвукова та функціональна діагностика, лабораторні аналізи, терапія, алергологія, імунологія, дерматологія, кардіологія, ендокринологія, неврологія та інші. У клініці також здійснюють прийом реабілітолог, дитячий онколог і логопед.
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальная 35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом «домашнього (сімейного) лікаря», але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.