Сторінка 4. Лікарі анестезіологи в Києві (Дніпровський район)

Слизько Владимир Ильич был мои анестезиологом во время сложной операции. Я искренне благодарна за помощь.
15 січня '20 г.
Наталка
Дуже вдячен за поміч та підтримку. Без нього на операційному столі впевнена що ніяк!!
07 вересня '16 г.
Альбина
Хирург, который делал мне операцию, хвалил этого анестезиолога, говорил, что это светило медицины. Не могу не поверить человеку, который спас мне жизнь.
24 липня '16 г.
Анестезіолог
Здійснює анастезіологіческое забезпечення при оперативних втручаннях для дорослих, в тому числі в/в наркоз, ендотрахеальний, спинальну анестезію, седацию. Надає допомогу при захворюваннях, що підлягають інтенсивної терапії.
Анестезіолог
Лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на методах штучного кровообігу і екраскорпорального лікування. Бере участь в хірургічних операціях, підтримує життєдіяльність пацієнта під час кардіохірургічних втручаннях будь-якої складності. Має 7 патентних винаходів, написав 78 наукових статей.