Зюкова Алла Вікторівна

Логопед
Лікар Зюкова Алла Вікторівна - логопед. Протягом 19 років допомагає пацієнтам в ліквідації дефектів мовного апарату. Проводить комплексний вплив, розробляє індивідуальні схеми по відновленню правильного говірки. Працює з дорослими і маленькими пацієнтами. Володіє навичками логопедичного зондового масажу.

Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410

Лена
Доктор очень хороший, просто замечательный. На консультации нам все подробно рассказали и объяснили причины, почему ребенок не говорит. Мы будем следовать рекомендациям Аллы Викторовны и обращаться только к этому доктору. Спасибо огромное
Получали квалифицированную помощь. Грамотные, нужные советы по работе с ребенком. Благодаря Алле Викторовне наш ребенок посещал обычный детский сад, закончил школу, не чувствовал себя "белой вороной" в обществе. Хотелось бы побольше таких же квалифицированных специалистов.

• 1990 р. — Ніжинський державний педагогічний інститут імені Н. В. Гоголя;
  • 1995 р. — Дніпропетровську державну медичну академію — молодший фахівець з медичною освітою;
  • 1999 р. — Слов'янський державний педагогічний інститут, спеціалізація "Логопедія";
  • 2010 р. — Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут корекційної педагогіки і психології.

• 2011 р. — Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут корекційної педагогіки і психології, курси логопедичного зондського масажу за методикою А. Новікової;
  • 2013 р. — авторські курси "Логопедична робота з дітьми, що не говорять, при важких мовних порушеннях" Т. Новиковой-Иванцовой в м. Ялта.